Не слід також забувати про ризик деформування ніг і пальців на ногах, що пов'язано в першу чергу з неправильністю розподілу маси тіла. Експериментально підтверджена і висока ймовірність викривлення нігтьової пластини, досить часто можна зустріти випадки коли нігті вростають в шкіру пальців, що значно збільшує ймовірність занесення інфекції. Травматизм

Далеко не всі представниці чарівного статі можуть з легкістю і грацією лані ходити на високих підборах. Для багатьох з них високі підбори стали справжнім втіленням незручності, що не комфортності і високого ризику отримання травми.


Значно зростає ймовірність падіння, розтягнення хребетних зв'язок або вивиху щиколотки. Такого плану ушкодження для жінок вкрай небажані через їх небезпеки і надзвичайної хворобливості.

При переломі щиколотки неодмінно буде потрібно хірургічне втручання. Адже вам не хочеться ходити з металевими пластинами або штирями в нозі? А додайте до всього цього тривалий період часу, який ви проведете в лікарні, і бажання носити довгі підбори випаровується на раз.

Високі підбори виглядають просто чудово, але рекомендуємо носити їх виключно в святкові дні, а не в якості повсякденного взуття.