Коли ви обираєте шубу, кращим варіантом буде модель з потайними гачками. Такі застібки спеціально призначаються для хутряних виробів. Вони практичніше гудзиків, біля яких хутро стирається в першу чергу.

"Класичне манто, безперечно, є найкращим фасоном шуби. Ця модель має трапецієподібний силует, що розширюється до низу. В залежності від постійно мінливих канонів моди, довжина манто може варіюватися від щиколотки до коліна. Комір і рукави можуть бути самого різного фасону ", - вважає жіночий журнал.

Якісно зшите манто виділяється рухливим, що летять силуетом. Зрозуміло, якісне манто вийде тільки з добре виробленої хутра. Будучи справді класичною моделлю, манто ніколи не виходить з моди.


Шуба може бути виконана з дорогого хутра норки, або з більш демократичного за ціною хутра нутрії. У будь-якому випадку манто завжди буде виглядати шикарно.

Якщо ви виберете для себе кожушок, то практично щоденною турботою буде необхідність пристосувати до нього відповідні спідницю або брюки. Найчастіше доводиться носити зі своїм кожухом одні й ті ж штани, або одну і ту ж спідницю, які вам все-таки вдалося вдало підібрати по стилю і кольору. Тому рекомендується мати кожушок в якості додаткової зимового одягу, а не основного предмета зимового гардеробу.

Купуйте кожушок тільки після того, коли ви вже придбали гідну дублянку або шубу, в якій будь-які примхи погоду не будуть вам страшні.