Перш, ніж відправитися в магазин, де продається жіночий одяг оптом, потрібно мати чітке уявлення про те, яке плаття потрібно і де воно буде використовуватися. Слід звернути увагу на тип сукні. Воно може підходити для походу по місту, на роботу, виставку і музей, або на весілля. Є чотири типи суконь: коктейльне, повсякденне, вечірній і універсальне.

1. Повсякденне плаття.

Сама назва говорить про те, що плаття буде використовуватися для щоденної шкарпетки. У сукнях такого типу можна піти, в гості до друзів, до супермаркету або кіно.
Повсякденні сукні не привертають до себе величезної уваги. На них практично не нашивають стрази та блискітки. Такі сукні не відрізняються величезним вирізом. Можна сказати, що повсякденне плаття є звичайнісіньким і найскромнішими. Але це має бути витончене плаття, адже вам його носити кожен день.

2. Коктельного сукню.

Воно ідеально буде підходити для походу на кооператив, вечірки і торжества.


Плаття такого типу повинно мати екстравагантні візерунки і вирізи. Найголовніші родзинки сукні - це елегантність, жіночність і витонченість. Кольори коктельних суконь можуть бути самими різними, в тому числі і дуже яскравими.

3. Вечірня сукня.

Воно буде підходити для походу в дорогий ресторан або для участі в урочистих заходах. Основними особливості сукні - довжина, крій і матеріал. Для пошивки вечірньої сукні, найчастіше, застосовується шовк, атлас, оксамит і шифон. Сьогодні більшу популярність мають мереживні сукні. На покупці вечірнього плаття не потрібно економити.

4. Універсальне сукню.

Таке плаття кожна жінка вважає певної паличкою - виручалочкою. Сама назва говорить про те, що воно може використовувати у всіх випадках - похід в бібліотеку, на весілля або на роботу. Однак такі сукні краще не носити щодня, оскільки воно дуже швидко затягали.

Тепер, коли ви знаєте, чим відрізняються сукні між собою, можна здійснювати покупку.