Піжама - це не тільки нічний предмет гардероба, зігріваючий під час сну. Це ще й неймовірно зручна домашній одяг, яка дозволяє вільно "пересуватися" по квартирі.

Багато хто з нас не зовсім правильно вибирають піжаму, оскільки віддають перевагу модним тенденціям і унікальному дизайну. Але, основним критерієм вибору піжами можна назвати зручність і комфорт. На що саме потрібно звертати увагу?

Тканина

Вона повинна бути виконана з натурального матеріалу. Тканина не повинна в майбутньому викликати роздратування. У ній шкіра повинна "дихати". Варто віддавати перевагу бавовні, атласу і натуральному шовку. Якщо ви приміряєте бавовняну піжаму, то ми вам радимо перевіряти тканину на наявність просвіту. Дуже важливо, щоб вона була рівною без шорсткостей і ущільнень. Синтетичні добавки не повинні перевищувати 20%.

Крій

Важливо, щоб піжама не заважала рухів в процесі сну! Вірним рішенням стане покупка піжаму на кілька розмірів більше.


Не варто купувати піжаму, яка викликає у вас дискомфорт вже при першій примірці. Що стосується швів, то він повинні бути майже невідчутними і тонкими. Вони не повинні тиснути або натирати шкіру. Варто уникати будь-яких декоративних елементів на піжамі. Саме великі гудзики і тканинна нашивка можуть привести до дискомфорту під час сну.

Модель

Сьогодні жіночі піжами представлені в безлічі варіаціях на http://ruslana.su/. Найпростішим і класичним кроєм жіночої піжами можна назвати вільну сорочку і широкі штани. Є і вузькі штани, які нагадують кальсони. Вони, як правило, мають гумку на щиколотці.

Забарвлення

Бажано підбирати піжаму під колір постільної білизни. Але дуже часто не вдається підібрати піжами під постільні комплекти. Вибираючи піжами, найкраще керуватися таким принципом - піжама радує око і сприяє приємній шкарпетці. Найпопулярнішими можна назвати шовкові піжами у вертикальну смужку.