А ось, якщо мова заходить про замшевого взуття, то тут слід зазначити, що вона дуже схильна до впливу бруду і пилу, але вона не піддана впливу ударів і подряпин. Більшої вологостійкістю відрізняється такою матеріал як нубук, але при цьому він менш захищений від бруду. Після придбання відповідної взуття слід також подбати щодо покупки фарби відповідного кольору або відтінку. Таким чином, ви зможете без проблем приховувати всі недоліки у вигляді потертостей або бруду.

Крім зовнішньої складової слід звернути увагу і на її внутрішню поверхню. Вона неодмінно повинна бути досить гладкою при тактильному контакті, для цього достатньо просто провести рукою по стиках і швах.

П'ятка на взутті неодмінно повинна мати цілісний вигляд, а не виступати в якості логічного доповнення всьому взутті.


При підігнути п'яти дуже висока ймовірність того, що взуття виготовлена з поганого за якістю матеріалу. Виробники найчастіше саме таким чином приховують нестачі сучасного взуття. При відкритому зрізі досить просто визначити реальну товщину шкіри, що є важливим чинником при тривалому періоді носіння взуття.

Можна купити мокасини на сайті On-Ladу. Там представлений великий вибір варіантів за найнижчими ценам!

http:///vybor-kachestvennoj-obuvi-prodolzhenie.htmlммhttp:///vybor-kachestvennoj-obuvi-prodolzhenie.htmlмhttp:///vybor-kachestvennoj-obuvi-prodolzhenie.htmlмhttp:///vybor-kachestvennoj-obuvi-prodolzhenie.htmlммhttp:///vybor-kachestvennoj-obuvi-prodolzhenie.html