Переважна більшість сучасної якісного взуття часто виготовляється зі шкіри таких тварин - бичок, коза або свиня. У деяких випадках можна зустріти і досить екзотичні моделі взуття стосовно шкіри виготовлення, використовується вона з досить рідкісних тварин. Найбільш міцною шкірою є шкіра з теляти. Вона може досить успішно використовуватися для північних і середніх широт. Подібна взуття має товщину не більше 2.5 міліметрів. Ось посилання, де можна купити таке взуття.

Але мають місце бути випадки, коли на такій шкірі залишаються певні сліди від впливу комах. На вітчизняних теренах широке поширення набула шкіра з свині. Її вартість значно нижче в порівнянні з телячої. Ось тільки подібна шкіра схильна негативним впливам у вигляді частих намокання, таким чином, вона втрачає високий показник гігроскопічності, зменшується товщина.


Особливою красою, відсутністю дефектів, а також тонкістю відрізняється шкіра кози. Її товщина не перевищує півтора міліметрів. Якщо мова йде щодо модельного взуття, то її виконують саме з такої шкіри. Ось тільки подібні моделі взуття не відрізняються надійністю і міцністю.

Різновиди сучасних шкір

Шкіра натурального походження може бути лакованої, з ворсом або бути повністю гладкою. При лакованого взуття практично повністю відсутня обмін з навколишнім повітрям, тому фахівці не рекомендують носити таке взуття в жаркий час. Вони може дати тріщини навіть при температурі повітря в 10 градусів за Цельсієм.