Яка жінка не мріє про норковій шубці? Шуби з норки увійшли в моду не так давно, до цього жінки воліли шуби з кролика, каракулю, мутона. Перед покупкою норкової шуби, варто ознайомитися з нашими рекомендаціями. Хутро норки прослужить довго за умови правильного догляду за ним.

Легкість шуби залежить від вичинки хутра. Перевірити хутро на якість дуже просто, він м'який на дотик. Хутро має струмувати, блищати, що не злипатися. Він повинен бути щільним, з густим підпушком. У тому випадку, якщо ворсини хутра наїжачити, при доторканні вони повинні зайняти правильне положення. При покупці шуби обов'язково перевіряйте якість швів.

Від кольору і якості хутра залежатиме вартість норкової шуби. Найдешевші, як правило, шуби світло-горіхового кольору.


Шуба в шоколадному кольорі буде коштувати дорожче. Дорогими норковими шубами прийнято вважати чорні, голубі, бежеві та білі кольори. Самий елітний варіант - чорний з фіолетовим відтінком. На ціну шуби також впливає кількість шкурок норки, яке було використане для пошиття шуби. Норкова шубка, пошита з цілісних шматочків, буде коштувати дорожче, зі шматків - набагато дешевше. При бажанні заощадити на ціні, купуйте шубу в кінці сезону, приміром, у лютому, коли багато хутряні салони пропонують значні знижки на свій товар. Купуйте шуби тільки в хороших магазинах, у яких не буває підробок. Купуючи шубу на ринку, ви ризикуєте придбати схожий на норку, але дешевший хутро.

Вибирайте ту шубу, яка вам дійсно до душі, оскільки ця покупка не на один рік.