Неподалік від міста Дурбан (другого за величиною порту в Південно-Африканській республіці) досі росте старе дерево, яке відправило на той світло більше трьохсот чоловік. Незважаючи на те, що всі жителі мегаполісу знають, що на дерево накладено прокляття, все одно знаходяться сміливці, які в це не вірять. Вони підходять до дерева, торкаються до його стовбура, а потім гинуть від різних причин. Тільки за два роки спостереження сталося чотири великих нещастя, які жителі Дурбана пов'язують з деревом-вбивцею.

Один студент хвалився перед подружкою, що йому смішні забобони і він забереться на "диявольське дерево". Коли наступного дня цей хлопець поїхав зі своєю подружкою до дерева, автомобіль раптово занесло і обидва розбилися.

У другому випадку молодий чоловік на спір вдарив по стовбуру дерева кулаком, а через кілька годин помер від інфаркту.

Розповідають також про якийсь підлітка, який справив нужду біля підніжжя дерева, щоб показати своє презирство до "Бабкіним казкам".


Через тиждень його розтоптав скажений слон.

Четвертий випадок полягав у тому, що сімейна пара з дітьми фотографувалася на тлі цього дерева, а через два місяці їх будинок згорів без видимих причин.
Влада хотіла спиляти магічне дерево , але за це ніхто не захотів братися. Пропонували оточити дерево високим парканом, але сміливців звести його також не виявилося.