Цей випадок стався в центрі Лондона, на одній із жвавих вулиць. Бріджит Дрісколл потрапила під автомобіль, що їхав зі швидкістю 6 миль на годину. Поліція встановила, що винен шофер: це сталося в 1907р., І 6 миль на годину було тоді по закону істотним перевищенням допустимої швидкості.

У 1999 році Стів Каннінгхем під керівництвом професійного інструктора досяг на легковому автомобілі швидкості 236 км/год. Незважаючи на те, що максимальна швидкість автомобіля давно перевищує 1000 км/год, це досягнення було визнано рекордом: автомобіль управлявся сліпим водієм.

Житель Ессена Олександр Ціммертен одного разу на своєму автомобілі перевищив швидкість і був сфотографований поліцією, довелося заплатити 40 марок штрафу. Ображений водій приклав до квитанції записку: "На знак того, що я ціную ваші старання, я перерахував сьогодні на ваш рахунок 40 ДМ. Але цю ціну я знаходжу невиправдано високою за таку неякісну фотографію".

Ізраїльська поліція не така вже й люта: розповідають, що коли водія зупиняють за перевищення швидкості, можна сміливо заявити, що їхав зі швидкістю до 120 км/год і вас відпустять. Слова "до 120 км" збігаються за звучанням зі словами "до 120 років" - це традиційне побажання довголіття.

Один німецький бізнесмен, який веде справи в Росії, навів список цін, стягувати з нього в Росії: проїзд в таксі - 140 $, зустріч з чиновником МЗС - 3000 $, формуляр - 50 $, ремонт електромережі - 30 $. Тільки одного разу він був радий і навіть здивований побори. Бізнесмена оштрафували за перевищення швидкості, і офіційний російський штраф становив лише 2 марки.

У Бельгії невелика швидкість є національною традицією.


Бельгійці жартома кажуть, що в'їжджаючи в їх країну потрібно на великій швидкості найголовніше - це встигнути загальмувати. Інакше країну можна просто проскочити.

Одна жінка в штаті Каліфорнія була оштрафована за перевищення швидкості, розігнавшись на роликових ковзанах до 27 км/год. У відповідь вона подала в суд на поліцію, привівши один аргумент на свою користь: як я могла витримувати швидкість, якщо на ковзанах немає спідометра?

Першими використовували повітряних зміїв китайці, в XVII столітті жителі острова Самоа впрягали їх в човни, а шкільний учитель з Брістоля Джордж Покок в 1825 р, щоб уникнути податку за проїзд дорогами, причепив їх до воза 4 штуки і їздив зі швидкістю до 32 км/год.

Одного разу, зупинивши машину, американський поліцейський побачив за кермом шимпанзе; сидів поруч господар перемикав важіль коробки передач. І все ж поліцейський оштрафував водія. За перевищення швидкості.

На одній з магістралей штату Північна Кароліна з'явилося попередження: "Водій! Сбавь швидкість. Попереду пост контролю наркотиків". Незважаючи на настільки явну демаскування, пост справно конфіскує сотні кілограмів наркотиків на рік, оскільки знаходиться не за цим щитом, а на провідній в глухий кут дорозі, що перетинає шосе, куди наркоділки зазвичай і згортають. Якщо не доведеш, що ти місцевий житель - справа труба ...