Ми не завжди знаємо правду про традиції та звичаї різних країн і народів світу. Ось звідки, скажіть, взявся стереотипний ляп про те, що росіяни, коли цокаються, вживаючи алкоголь, нібито говорять "на здоров'я"? Росіяни говорять "давай", або "поїхали", і цим новим словам доводиться вчити введених в оману якимось Голлівудом американців, європейців і навіть деяких жителів Азії.

Автори незвичайного сайту регулярно водять читачів на екскурсії по світу дивацтв дивакуватого світу, в якому нам доводиться жити, до одного звикаючи, іншому - дивуючись.

"Що росіянину добре, то німцю смерть", кажуть патріоти алкогольних традицій батьківщини. Уродженці і жителі Німеччини завжди мали якісь справи з східнослов'янськими товариствами, то творчі, то руйнівні. Шпигун в Німеччині - як і раніше затребувана і, що важливо, перспективна професія. Тому нікому не завадить познайомитися з незвичайними національними родзинками німецького проведення часу і поведінки німців, щоденного і святкового.

Адже є й досить кумедні, можливо, заслуговують адаптації. Адже скоро - Новий, як кажуть, Рік.

1. В очі дивитися!

Коли правильні німці чи німкені цокаються шнапс або будь-яким іншим алкоголем "на здоров'я" і говорять один одному "Прост!", Що п'ють зобов'язані дивитися один одному в очі, а не віддаватися своїм дурним власним думкам .

Порушення цього звичаю тягне за собою невдачі в статевого життя на продовженні наступних 7-8 років. Так вважають німці. Не те, щоб свято вірять ...

2. Плавити свинець!

Багато росіяни та представники народів-братів в дитинстві бавилися тим, що розбирали використані акумулятори у пошуках свинцевого сплаву, який можна було плавити в гуртку на багатті. Зі свинцю відливалися фігурки достатньо випадкової форми та виду.

Напередодні Нового Року багато німців в компаніях ворожать на свинці, розплавлюючи вироби з металу оного над свічками. Рідкий гарячий свинець виливається в ємність з холодною водою і твердне.


По утворилася фігурці судять про зміни, які відбудуться з ворожили в році прийдешньому.

3. Здрастє говорити!

У німецькому суспільстві прийнято вітатися з незнайомими людьми в ліфтах, купе поїзда, магазинах.

4. Постити!

Застати священика в момент покупки горілки в ларьку в дні Великого Посту - у нас буває і таке. Зате в Німеччині є кілька тихих релігійних свят, в дні яких продаж алкогольних напій строго обмежена, а бари і клуби закриті. Тому в ці свята слова "піду погуляю" зовсім не означають "піду вип'ю чого-небудь".

5. Вогняне колесо котити!

Якщо в околиці німецького міста або населеного пункту сільського типу є відповідний пагорб і пожежна команда або бригада, на Великдень можна розважитися по дохристиянським, язичницьким звичаєм зустрічі весни. Тюк сіна циліндричної форми, що не з'їдений худобою за зиму, підпалюють і котять під гору з пагорба. Ритуал настільки красивий, хоч і небезпечний, що і в деякі інші святкові дні деякі німці не шкодують сіна на феєрію і гарний настрій.

6. Стукати не можна плескати!

У Німеччині плескати в долоні на знак схвалення прийнято в театрах або на концертах. У школах і університетах учні плескають долонями по партах. Якщо на лекції народ починає аплодувати, немов на виставі, це означає, що лектору пропонується негайно відправитися в Бобруйськ або газенваген. Постукати по столу, увійшовши в приміщення може замінити собою традиційне "Здрасьте".

7. Ніколи не відзначати день народження заздалегідь!

В общем-то, і у наших є такий забобон. Припустимо, у людини день народження в понеділок і він вирішує відзначити його в неділю, починаючи з ранку. Половина із запрошених відреагує на таке рішення з осудом. У Німеччині таких буде набагато більше половини. Справа в тому, що на свято "новонароджений" витрачається щедро, а потім ризикує вступити в новий рік свого життя з спорожнілих гаманцем, що "не є добре"