10. Будинок на скелі

Цей музей, спочатку побудований для виставок будь-яких колекцій, був відкритий в 1959р. У цьому музеї проходять дивовижні виставки, такі як, наприклад, відтворення американського міста перших років 20го століття або модель 60тіметровой лапи морського чудовиська. Зараз це звучить не так страшно, але потрібно просто додати, що цілі колекції в основному залишають гнити в темних пилових кімнатах. Тепер уявіть собі таку кімнату, заповнену смородом, в якій можна розрізнити форми напівзруйнованих манекенів.

9. Психіатричний музей Глор

Хто б не захотів відвідати музей, присвячений історії таких "чудових" речей, як електрошок і лоботомія? Але якщо це занадто для вас, можна "відпочити" на виставці "речей, що проковтнули людьми".

8. Музей черевомовців в Нью-Хейвен

У Нью-Хейвен розташований музей, в залах якого є цілі ряди старих ляльок і манекенів черевомовців. Кожне місце в залі зайнято лялькою, тому вам залишається тільки стояти на сцені - місця більше немає. Більшість людей не страждають страхом імітацій живих істот, але навіть для найсміливіших це страшне місце.

7. Катакомби в Палермо

Не маючи на меті бути музеєм, він їм зрештою і став, - музеєм смерті. Глибоко в надрах монастиря капуцинів можна побачити сотні трупів - ченців і місцевих членів суспільства. Трупи збудовані вздовж стін у тих одязі, в яких вони були поховані. Тіла потрапили в катакомби в 16 в. Прохолодний і сухе повітря добре зберіг тіла, так добре, що здається, ніби деякі з них просто сплять. Але більшість виглядають як страшні трупи, готові кинутися на першого ж відвідувача.

6. Лондонська підземна в'язниця

Ця в'язниця дійсно знаменита. Вона страшна в тому сенсі, що ніхто не хоче, щоб на нього напав з-за рогу одягнений в Різника чоловік. Крім того у в'язниці представлена велика колекція тортур пристроїв з Середніх століть. При відвідуванні цього музею, не забудьте серцеві краплі: всі актори дійсно хороші.

5. Музей кримінальної антропології Ломброзо

Цезар Ломброзо заснував італійську школу кримінології. Тому не дивно, що цей музей, наповнений предметами його роботи, дійсно страшне місце. Тут можна знайти і картини злочинів, і зброя вбивств, і навіть голову самого Ломброзо, прекрасно збереглася в банці з формальдегідом.

4.


Музей Мадам Тюссо

Цей музей славиться свій колекцією воскових фігур - в більшості випадків знаменитостей. Але у цього музею більш темне минуле. Сама мадам Тюссо почала збирати колекцію під час Французької революції. Вона приходила до гільйотини після страти людей і робила воскові зліпки з відрубаних голів. Самим знаменитим експонатом був останній король Франції. Всі ці голови показані в музеї разом з колекцією жахливих історичних виставок в кімнаті страху. У цих кімнатах працюють актори, мета яких налякати вас якомога більше.

3. Музей анатомії

Оноре Фрагонар був професором анатомії - принаймні, він був ним до тих пір, поки його не запроторили до божевільні. 20 років тому він почав свою роботу, що стала його головним досягненням. У 1794 г Фрагонар став збирати мертві тіла, які могли стати експонатами його майбутнього музею анатомії. У цьому музеї розташовувалися колекції трупів, які Фрагонар собственнолічно рятував від шкіри і бальзамував в спеціальному розчині, рецепт якого досі залишається таємницею. У колекції є оббіловані тіла тварин, дітей і страчених злочинців, а також колекція черепів з психіатричної клініки.

2. Музей Мюттера

Музей містить колекцію черепів і анатомічних зразків, включаючи воскову модель жінки з рогом на лобі, людський кишечник завдовжки 12,5 см і труп жінки, який перетворився на мило в землі, в якій вона була похована.

1. Музей чистилища

В Італії існує музей, ймовірно, самий маленький і дивний серед культурних закладів вічного міста - Музей Чистилища. Цей дивовижний музей знаходиться в Церкві Святого серця, побудованої в свій час для порятунку душ грішників, які піддаються мукам в пеклі. У цьому музеї є колекції, документують випадки появи мертвих з чистилища. Деякими з предметів виставки є стіл з подряпинами і лініями, зробленими потойбічної рукою, а також випалені відбитки пальців на одязі і постільну білизну. Але, мабуть, найстрашнішою річчю є книга з відбитком руки, випаленої на одній зі сторінок, - відбитком давно померлого ченця, який загинув від вогню за якісь гріхи.