Щасливі власники смартфонів Android напевно вже вивчили безліч його функцій, але навряд чи абсолютно все. Тому не завадить ще раз "пройтися" по основних переваг такого пристрою.
Смартфони Android надають можливість швидкого доступу до контактів. Для цього досить розмістити потрібний контакт на робочому столі, скориставшись функцією "ярлик" у загальному меню налаштувань.

Очевидною перевагою "андроїдних" телефонів є можливість голосового пошуку і введення тексту. В основному введення слова або фрази займає набагато більше часу, ніж його проголошення, так що досить лише скористатися значком мікрофона на віджеті Google-пошуку, щоб заощадити значну кількість часу і зусиль.

Так само в кожному Android-пристрої доступні швидкі налаштування. Тепер ви можете не копатися неміряна кількість часу у всіх налаштуваннях телефону, а викликати найнеобхідніші довгим натисканням на дисплеї, а потім - меню "віджети".

На цих пристроях відбувається автоматична синхронізація контактів (із запитом вашого дозволу звичайно ).


Так що всі дані з вашого gmail-аккаунта тепер виявляться у вас на телефоні і навпаки: номери телефонів - на gmail. Це, по суті, подвійний доступ до необхідної інформації! Так само якщо ви не полінуйтеся скачати спеціальне розширення для Google Chrome і додаток для Android, то зможете синхронізувати всі закладки з Google Chrome вашого комп'ютера зі смартфоном.

Безумовною перевагою ОС Android є використання внутрішньої пам'яті пристрою для зберігання, копіювання , переміщення, видалення і взагалі повноцінного управління будь-якими файлами.

Можливість синхронізувати друзів в соціальних мережах з їх контактами в телефоні, в поєднанні з можливістю управління синхронізацією - ще один плюс системі Android в смартфонах.

Так само, на відміну від Apple, в ОС Android не встановлені жорсткі правила щодо Android Market, тобто можна завантажити і встановити любой.apk файл прямо з інтернету.

При натисканні з утримуванням кнопки "Home" перед вами відкриються всі недавно використання програми. За допомогою цієї функції ви зможете швидко переміщатися між ними.