Який сік найпопулярніший в нашій країні? Або апельсиновий, або яблучний. А ось мандариновий у продажу не зустрінеш. Чому?
Почнемо з опису м'якоті плодів мандарина. Тут містяться органічні кислоти, цукру, сила-силенна вітаміну C, клітковина, пектинові речовини, фітонциди, глікозиди, мінеральні солі, флавоноїди гесперидин, жовті та оранжеві пігменти, серед яких є і каротин. Плоди рекомендується вживати в осінньо-весняний період, коли організм відчуває нестачу вітамінів, оскільки вони підвищують імунітет, покращують обмінний процес, стимулюють апетит. Мандарини радять їсти при лікуванні бронхіту та астми, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також при дизентерії.


Сік ж з цього чудесного фрукта має ще більшою користю, проте він не поширений в нашій країні.

Причини банальні. Зараз його можна зустріти в пластикових пакетах. Однак цей напій не володіє ніякою цінністю для організму, адже що б отримати вітаміни і корисні речовини, потрібен тільки свіжовичавлений сік. От тільки і тут є проблема - він довго не може зберігатися, тобто зробив - і відразу випив. Незважаючи на гадану соковитість плодів, в дійсно рідини з них виходить не так вже й багато, а це сильно впливає на вартість отриманого продукту. У підсумку вартість соку виявляється аж ніяк немаленькою. Крім того, за смаком напій сподобається далеко не кожному, на відміну від того ж апельсинового або яблучного соків