Кока-кола - одна з найпопулярніших тем для корисних порад і хитрих трюків в співтоваристві лайфхакеров. За допомогою напою можна впоратися з безліччю проблем - від іржі до нудоти. БГ полив голову колою, обприскали нею рани, виправ білизну і випробував інші популярні побутові Лайфхак

1. Кола - засіб для волосся подвійної дії. Деякі використовують її в якості кондиціонера. А якщо ви пофарбувалися в занадто насичений колір, спробуйте колу як змивку - після неї волосся стане набагато світліше.

2. Якщо вас мучить гикавка, наберіть повний рот коли і прополощіть горло - кажуть, допомагає. Також колу використовують при діареї і нудоти.

3. Без всякого "Інстаграма" можна надати фотографії ефект сепії. Досить потерти фото змоченою в колі ваткою. Головне, не переборщити, щоб папір не промокла.

4. Кола - непоганий засіб для виведення плям. Вилийте банку в купу брудної білизни, додайте пральний порошок і стирайте в машині як звичайно.

5. Колу використовують і як пестицидів. Щоб позбавити рослини від шкідників, досить розлити напій по блюдцем і розставити поряд з горщиками. Аромат коли приверне равликів, жуків та інших шкідників. Потрапивши в пастку, вони вже не виберуться.

6.


Іржаві болти можна послабити, змастивши колою.

7. За чутками, дистриб'ютори коли вже 20 років використовують її для очищення моторів своїх вантажівок.

8. Змішавши колу з кетчупом в пропорції 50 на 50, можна приготувати відмінний соус для шашлику.

9. Відмити пригоріла дно каструлі можна, наливши в неї трохи коли і поставивши на годину на малий вогонь. Чорне дно засяє як нове.

10. Старі монети можна легко відмити від патини, залишивши їх на деякий час в склянці з колою.

11. Завдяки міститься в ній кислоті, кола - відмінний засіб для чищення автомобільного скла. Якщо після миття на склі залишаться частинки цукру, досить протерти його чистою серветкою.

12. Щоб видалити іржаві плями з хромованого бампера машини, потріть їх зім'ятим листом алюмінієвої фольги, змоченим в колі.

13. За допомогою зубної щітки та коли можна очистити потемнілі коштовності.

14. Якщо у вазу з квітами вилити трохи коли, квіти будуть стояти набагато довше.

15. На пляжі не завжди можна швидко знайти знеболююче. Якщо вас, наприклад, вжалила медуза, варто відразу ж полити рану колою.

16. Ну і, звичайно ж, можна засунути в пляшку з колою "Ментос" і потрясти. Вона гарантовано вибухне.