1. Ви можете передбачити погоду по болю в суглобах

Є люди, які клянуться, що вони можуть сказати, коли буде дощ або сніг, на основі свого болю в суглобах. Це не їх уяву. Болі в суглобах, дійсно, можуть бути хорошим індикатором погоди. Зміни в атмосферному тиску може викликати хворобливі набряки в суглобах і зв'язках, особливо у тих, у кого розвивається артрит або була травма суглоба.

Залежно від чутливості людини, навіть невеликі зміни в атмосферному тиску може бути помітним для нього .

2. Курячий суп допоможе зігрітися і вилікує простуду

В принципі будь-який суп гарний у холодну погоду, але курячий суп допоможе не тільки зігрітися, але й вилікувати застуду. За словами наших мам і бабусь, курячий суп або бульйон - найкращий суп при застуді

Як дивно би це не звучало, курячий суп уповільнює вироблення слизу і гною і дозволяє деякий час відчувати себе захищеним від безперервного чхання, кашлю і сморканія.

Інгредієнти в курячому супі працюють разом, щоб полегшити ваші страждання. Варто також відзначити, що курячий суп в залежності від рецепту має різну силу дії.

3. Ранок вечора мудріший

Ця рада, ймовірно, старше всіх що ми знаємо. Ми так часто чуємо цю фразу, що вважаємо її приказкою, а насправді ця фраза має точне наукове пояснення і докази.

Вчені неодноразово доводили, що для прийняття правильного рішення потрібна здоровий розум, чому безумовно сприяє здоровий сон .

Якщо у Вас багато роботи і ви сидите допізна Ваша продуктивність може впасти в п'ять разів. Провадилися досліди, коли пізно ввечері людині давали завдання, щоб він вирішив її і ті, хто відкладав вирішення на ранок на 50% частіше давали правильну відповідь.

4. Тварини передчувають небезпеку

Ми вже звикли чути про те, що деякі домашні тварини, такі як кішки і собаки дивно поводяться перед наступом стихійним лихом

У 2004 році вчені виявили, що в результаті повені найменше страждають домашні тварини.


Їх часто виявляли в горах і на височини. Також очевидці розповідали, що за кілька годин до лиха, тварини вибігали з будинків і йшли у бік гір і лісів. Тому вчені радять жителям зон, які схильні стихійним лихам, тримати вдома кішку або собаку і стежити за їх поведінку. Якщо вихованець стурбований без причини, то Вам теж слід занепокоїтися про свою безпеку.

Секрет у тому, що тварини чують ультразвук, який земля починає видавати за кілька годин до землетрусу. Також, завдяки своїм лапам, тварини набагато чутливіші до вібрацій.

5. Не ковтайте жувальну гумку.

побуті думка, що жуйка не переварює і не виводиться з організму і залишається назавжди в шлунку, також вона може застрягти в стравоході через що Ви можете померти. Чи правда це?

Виявляється в цьому є своя правда.

Регулярне ковтання жувальний гумки може призвести до того, що називається безоар, це ситуація, коли в травну систему потрапляє плохопереваріваемий продукт і при достатньому його кількості він може заблокувати стравохід. І так, в результаті цього Ви помрете.

З тієї ж серії синдром Рапунцель. Це психіатричне відхилення при якому люди їдять своє волосся. Що також може привезти до блокування стравоходу.

6. Якщо Ви їсте багато бананів, то у Вас народитися хлопчик.

На заході ходить така легенда, що якщо їсти банани під час вагітності, то у вас народиться хлопчик. Це звучить смішно, але, принаймні, одне дослідження показує, що це правда.

Народження дитини певної статі по колишньому не піддається прогнозуванню, але поїдання високоенергетичних продуктів, до яких відносяться і банани, може підняти шанс народження хлопчика. Одне дослідження довело, що при поїданні великої кількості бананів на ранніх стадіях вагітності, збільшує шанси народження хлопчика до 56%. Небагато, але факт

Пояснення немає. Але експеримент повторювали і знову виходило 55-58%.