Жіноча сумочка клатч завжди являла собою втілення смаку, стилю і жіночності. Її характерні риси представлені повною відсутністю ручок і впізнаваною формою конверта. Ще не так давно клатч представляв собою лише вечірнього супутника модниць, однак зараз клатч активно просувається дизайнерами в повсякденний гардероб.

І в цьому є частка сенсу. Адже в об'ємних величезних сумках можна носити все, що завгодно, але не знаходити в потрібний момент необхідну річ. У випадку з клатчем такого не трапиться - через його компактності в ньому можна буде носити лише необхідне.

Моделі клатч, представлені провідними модними будинками

Гуру в світі моди - Versace, Nina Ricci і Chanel - запропонували в 2014 році використовувати клатчі з довгою або короткою ланцюжком. Зрозуміло, клатч з довгим ланцюжком можна зручно повісити на плече, проте дизайнерами рекомендується саме недбала її обмотка на зап'ясті.

Використання традиційних прямокутних клатчей, що мають форму конвертів, наступного року кілька потісниться, поступившись дорогою квадратним аналогам.

По зручності і компактності вони будуть нагадувати гаманці і, при цьому, легко поміщатися в руці. Такі моделі були продемонстровані брендами Acne, Jason Wu, Lanvin і Nina Ricci.

У 2014 актуальними будуть і мікро клатчі, для створення яких був використаний жорсткий каркас.


Подібними варіантами балують модні будинки Bottega Veneta, Giorgio Armani, Stella McCartney, Saint Laurent, Jason Wu, Valentino, Roberto Cavalli.

розкішними і блискучими будуть вечірні класичні моделі клатч наступного року. Справжніми витворами мистецтва, прикрашеними за допомогою вишивки, бісеру, виблискуючих на світлі каменів і страз, порадують дизайнери Valentino, Armani, Marni, Lanvin, Moschino, Matthew Williamson і Marchesa.

Серед усіх повсякденних варіантів модних клатчів певна популярність за клатчем-папкою. Невелику прямокутну сумочку, за розміром схожою з блокнотом або учнівської зошитом, відрізняють різноманіття принтів і квітів.

У деяких моделей для зручності була додана планочка для долоньки, ручка або ремінець. Однак, за традицією більшість з таких клатчей продовжують носити в руках. Асортимент вибору клатчей-тек в наступному році буде справді великий. Такі варіанти запропонували Valentino, Dolce & Gabbana, Vivienne Westwood, Christian Dior, Jean-Paul Gaultier.

До речі, купити найяскравіші і модні клатчі Ви можете на сайті bagsy.com.ua/c23-woman-bag/472113/, приємного шопінгу.