Корпорація Honda Motor Company, що спеціалізується на виробництві і продажі легкових автомобілів, триколісні транспортних засобів і мотоциклів, а також різних типів двигунів, була заснована в 1946 році японським автогонщиком і, в тому ж час, чудовим механіком Соичиро Хондою.

А починалося все в 1928, коли молодий і перспективний Хонда відкрив у місті Хамамацу ремонтну майстерню. Він відразу ж прославився своїми геніальними ідеями, за реалізацію яких із завидною регулярністю отримував патенти. Першою з таких ідей була заміна на колесах дерев'яних спиць на металеві. У 1937 Хондою була заснована компанія Tokai Seiki Heavy Industry, яка після винаходу поршневого колеса займалася саме їх виробництвом і реалізацією.

Після Другої світової війни, коли Соичиро за 450 тис. Йен продав напівзруйновані виробничі потужності Tokai Seiki, він практично відразу ж згенерував нову ідею. Конструктору вдалося своїми власними руками зібрати близько десятка мопедів для себе і своїх друзів, після чого Хонда вирішив поставити виробництво "на конвеєр".

Так був заснований Технологічний Дослідницький Інститут Хонди, який займався придбанням списаних двигунів, здійсненням їх ремонту , установкою на велосипеди і подальшим забезпеченням жителів японських сіл транспортом.

А в 1948 році підприємство було перейменовано в Honda Motor Company, після того як керівництво компанії прийняло рішення перекваліфікуватися у виробництво власних силових агрегатів. Віце-президентом реструктуризованої компанії став Такео Фуджисава, а її головним конструктором - Кіоші Кавашіма, який зайнявся розробкою двигунів типу А.

Вже в 1949 році був випущений перший мотоцикл, обладнаний двигуном об'ємом в 98 куб. см. Він отримав назву Dream Type D. А 1950 переніс комерційну діяльність компанії з Хамамацу в Токіо, де було відкрито філію, що займається продажем продукції. Крім того, на місці викупленої компанією швейної фабрики виріс один з найбільших в Токіо заводів, де Dream Type D став вироблятися масово. Тим не менш, в 1951 році робота над ним припинилася, а замінив першу модель мотоцикл Dream Type Е. Його 4-тактний двигун об'ємом в 146 куб. см дозволяв розганятися до 72 км/год.

Наступний рік був ознаменований переїздом головного офісу в Токіо і будівництвом заводу в Сайтама. У 1953 було побудовано ще дві фабрики, а в 1954 акції Honda Motor Company стали брати участь у біржових торгах. За ці роки розробники компанії представили громадськості масу нових проектів, найуспішнішим з яких став скутер Juno K-Type, який почав американський експорт компанії.

Друга половина 50-х стала успішною для Хонди в спортивному плані. Новітні розробки корпорації, оснащені двигунами об'ємом в 250, 350 і 500 куб. см, почали одна за одною вигравати різні змагання, що проводяться у всіх куточках земної кулі. Найбільш успішними моделями мотоциклів виявилися Honda Dream SB-type і Honda Super Cub.

Саме в другій половині 50-х Honda очолила японський ринок виробництва та реалізації триколісних транспортних засобів. Успіх десятиліття був доповнений відкриттям в 1959 році американського підрозділу компанії під назвою America Honda Motor. Після цього Хонда стала лідером не тільки японської, а й світового ринку в сфері виробництва і продажу мотоциклів. У той же час почалося активне установа іноземних представництв. У період з 1961 по 1969 вони виникли в Німеччині, Бельгії, Франції, Великобританії, Австралії та Канаді.

Початок нового десятиліття продовжило успіх Honda Super Cub. За один лише 1963 компанія змогла продати більше 900 000 мотоциклів цієї моделі, причому максимальним показником став продаж 100 000 примірників за місяць. Той же 1963 виявився дебютним для Хонди як для компанії, яка спеціалізується на виробництві автомобілів: спочатку вийшов невеликий фургончик Т360, а потім була представлена спортивна модель S500, що досягала швидкості в 145 км/год.

Однак це було лише початок! У 1964 році Honda Motor Company разом з машиною, побудованої на основі шасі RA271, дебютувала у Формулі-1. Це авто було обладнано 1,5-літровим 12-циліндровим V-подібним двигуном, розробленим спеціально під королівські гонки. А вже в наступному сезоні до команда отримала свої перші очки, зароблені в Бельгії, а потім і перша перемога в Мексиці. Однак в 1968 році, після смерті гонщика Жо Шлессера під час проведення його домашнього гран-прі Франції, "формульна" кар'єра Хонди призупинилася.

До того часу модельний ряд компанії суттєво оновився. У світ встигли вийти такі моделі автомобілів як компактна Honda N360, спортивна Honda S600, а також її послідовниця - Honda S800, що отримала відразу кілька модифікацій. До слова, відразу ж почався і експорт 800-ї моделі, яка в кінцевому підсумку стала знаменитою. Не забули представники Хонди і про мотоциклах. Зокрема була представлена модель Honda Dream CB-750 Four, що стала хітом продажів початку 70-х. У свою чергу, 60-е запам'яталися тотальним тріумфом мотоциклів Honda в змаганнях абсолютно всіх класів. Це була справжня світова експансія!

Якщо в 1971 компанія працювала над двигуном Compound Vortex Controlled Combustion (CVCC), відповідним всім вимогам екології, то 1972 став передвісником нинішньої слави корпорації Honda.


Компанією був розроблений і представлений новий автомобіль під назвою Civic, який оснащувався 1,2-літровим двигуном потужністю в 50 кінських сил. Машина могла розвивати швидкість до 145 км/год, споживаючи при цьому цілих 45 літрів/100 км. І в 1975 році ця модель була визнана автомобілем року в США.

1973 поклав кінець епохи Соічіро Хонди. Засновник компанії, якому до того моменту виповнилося 67 років, подав у відставку, забравши з собою і Такео Фуджісава. Однак обидва продовжили брати участь у житті корпорації, успіх до якої прийшов завдяки їх спільним зусиллям. Новим же президентом став Кійоші Кавасима, який керував компанією наступні десять років.

Незважаючи на нафтова криза 1974, Хонда збільшила продажі на 76% за рахунок зниження цін на продукцію та збільшення обсягів виробництва. А конструктори продовжили розширювати і модельний ряд.

Так в 1976 був презентований легендарний Accord, представлений в кузові хетчбек. У наступному році дебютував вже і седан з встановленим на ньому 1,6-літровим двигуном. Однак в 1978 об'єм двигуна був збільшений до 1,8 літра. Ця модель отримала масу номінацій як кращий автомобіль року за різними версіями, а вже в 1980 році вийшов його мільйонний екземпляр. До слова, мільйонний Civic зійшов з конвеєра в 1976, а в 1978 компанію чекали нові ювілеї: влітку був виготовлений тридцятимільйонним мотоцикл, а восени - 5-мільйонний автомобіль марки Honda. У той час як моделі Civic і Accord продовжували удосконалюватися, компанія не забувала і про оновлення модельного ряду.

Так в 1978 році була представлена модель Prelude. Однак незабаром багато фахівців забули про неї, адже початок 80-х ознаменувався тим, що Хонда увійшла до трійки найбільших японських автомобілебудівників. Крім того, мотори компанії, що поставляються для команд Формули-1, стали брати більш-менш регулярні перемоги. Крім того, в 1982 році мотоцикл Honda XL500R виграв ралі Париж-Дакар. У тому ж році у відставку пішов Кійоші Кавасіми, а на посту президента його замінив Тадаші Кумі.

Продовжуючи спортивну сторінку, слід зазначити, що двигунами Honda боліди Williams оснащувалися з 1983 по 1987. Саме в 1987 році Нельсон Піке виграв чемпіонат, а його команда - кубок конструкторів. А з 1988 по 1992 компанія поставляла двигуни команді McLaren, яка за ці роки чотири рази вигравала кубок конструкторів. До слова, в цей час пілотами команди були легендарні Ален Прост, Айртон Сенна і Герхард Бергер.

У 1985 році дебютувало перше покоління автомобіля, що вийшов в кузові седан, Honda Legend, який сьогодні вважається однією з найбільш престижних машин преміум класу. Закінчення 80-х вийшло таким же успішним, як і закінчення попереднього десятиліття. Перемоги та нагороди слідували одна за одною, а разом з ними приходили і продажу.

У 1990 стартувало друге покоління Honda Legend, в 1991 оновилася і Honda Prelude. У тому ж році помер 85-річний засновник компанії - Соічіро Хонда. Наступні кілька років були ознаменовані презентаціями нових версій уже відомих моделей Хонди, але в 1996 році дебютував абсолютно новий універсал, що отримав назву Honda CR-V. Успіх до нової моделі прийшов моментально. Але в 1998 році конкуренцію цьому автомобілю склала Honda HR-V. На перших порах 3-дверний кросовер оснащувався двигуном об'ємом в 1,6 літра і потужністю в 105 кінських сил. Але якщо виробництво HR-V було припинено в 2006 році, то модель CR-V досі з успіхом випускається.

У 1999 компанія оголосила про вихід нового автомобіля Honda Insight, відзначався гібридним двигуном. Виробництво першого покоління тривало аж до 2006 року, а в 2008 на виставці в Парижі була представлена оновлена версія машини, яка цілком може скласти конкуренцію іншим "гібрідомобілей", виробленим сьогодні найбільшими автомобілебудівниками.

З новинок зразка XXI століття необхідно звернути особливу увагу на позашляховик Honda Element, представлений в 2003 році і користується сьогодні величезним попитом в США. Слід також зазначити масу оновлень, на яких компанія і сфокусувала свою увагу в новому столітті. Виходять все нові версії таких автомобілів як Accord, Civic, CR-V, ведуться роботи і над іншими моделями. Особливо хотілося б відзначити новий Honda Civic 5D 2008 року, який фахівці одразу назвали проривом у майбутнє.

На сьогоднішній день концерн Honda Motor Company володіє більш ніж 120 підприємствами по всій земній кулі і продає трохи менше 20 млн. Авто і мотоциклів на рік. При цьому кількість продаваних машин стрімко наближається до позначки в 5 млн. В рік.

Після призначення на пост президента компанії Такео Фукуї в 2004 році, темпи зростання корпорації ще зросли. Збільшилися не тільки обсяги виробництва, але і кількість продажів, а також прибуток. Сьогодні на заводах компанії працює близько 150 000 чоловік, а чистий прибуток Honda Motor Company становить понад 5 млрд. Доларів на рік.