Осінь, безсумнівно, є прекрасною порою року: буйство золотистих, багряних фарб, посипані опалим листям алеї, парки і вулиці - все це радує око своєю спокійною красою.

Однак, для осені характерно ще одне природне явище - наявність частих і рясних дощів.

Тому, такий аксесуар, як парасольку, є найбільш затребуваним в осінній період дощів. До якості і зовнішньому вигляду модного парасольки можуть висуватися певні вимоги. І перед покупкою краще з ними ознайомитися.

Колір і принти модних парасольок

Модними кутюр'є була запропонована ставка на непередбачуваність і несподіванка, що виявилося безпрограшним варіантом. У моду входять парасольки, які пофарбовані самими химерними квітами. Лідируючі позиції не покине використання соковитих фіолетових, глибоких синіх, ніжно-помаранчевих і жовтих парасольок, а також неонових відтінків у поєднанні з футуристичним металликом.

Така колірна популярність пояснюється легко - використання таких відтінків популярно і в одязі, що дозволяє підібрати непогане поєднання комплекту. Звичайно, без чорною або білою колірної гами також не обійтися, незважаючи на буйство яскравих фарб.

У відношенні принтів в моді буде геометричний малюнок, кольорові принти, які, наприклад, імітують зміїну або леопардові забарвлення, а також великі об'ємні малюнки.


Можливе використання класичної шотландської клітки, великого чи дрібного гороху, східних мотивів. А для тих, хто захоче бути виділеним з натовпу, пропонуються яскраві варіанти із зображенням мультяшних героїв.

До речі, сьогодні Ви можете купити підставки для парасольок на сайті decorius.com.ua за дуже вигідними цінами.

Розмір модних парасольок

Однакову популярність зараз має використання, як парасольки-тростини, так і зонта- "крихітки". Головний акцент потрібно зробити на міцності та надійності, щоб ніякої порив вітру не зміг зламати таку парасольку. Що стосується стрижнів, то краще вибрати металевий, ніж дерев'яний. Відповідно, і фурнітура на такому парасольці повинна бути з металу.

Форма модних парасольок

Фаворитами цього року стали звичайні парасольки круглої форми. Модний аксесуар повинен бути оснащений об'ємним і опуклим куполом. При наявності злегка витягнутого і загостреного кінця таку модель парасольки потрібно купувати, не замислюючись.

За стилем сучасні парасолі мають ретро-елементи. Це і ручка у вигляді тростини, прикраси стразами або каменями і повністю прозорий купол, який дозволяє споглядати похмуре небо.