Всім привіт. Багато предметів гардероба людина може не використовувати в силу своїх смакових уподобань.

Однак, існують такі речі, без яких важко обійтися, особливо в зимовий період часу. І до подібних речей, безумовно, належать зимові моделі шапок.

Зміна фасону шапки є скрутним, адже до основного її призначенню відноситься здатність зігрівати. Таким чином, дизайнери можуть лише експериментувати, використовуючи різний декор і колірне рішення.

Модні тренди

Зимові моделі шапок з помпонами

Майбутня зима особливо виділиться модою на застосування в'язаних шапок з помпонами, товщина і фактура яких може бути різною. Щоб придбати таку шапку, особливих проблем не виникне. Такі теплі моделі зимових шапок прикрашатимуть всілякі шишечки, рельєфні візерунки і коси.

За кольором, в'язані шапки будуть представлені бордовими, бежевими, коричневими і темно-синіми варіантами. Не стануть забутими і класичні кольори: білий і чорний.

До речі, милі модниці. Якщо ви хочете купити годинник Just Cavalli за дуже вигідною ціною, то обов'язково зайдіть на сайт http://fashionwatches.com.ua/just-cavalli.html, щоб зробити правильний вибір.

Декор " в'язані квіти "

Особливу жіночність зимовим шапкам додадуть в'язані квіти, наприклад, трояндочки або ромашки. Квіти можуть збігатися за кольором з шапкою, а можуть відрізнятися.


Для в'язки таких шапок можуть застосовуватися різні нитки, але має дотримуватися основна умова - однакова тональність. Відмінну гармонію можуть створити використання карамельних, рожевих, кавових, білих або чорних, сірих або білих.

Жакардові малюнки і тваринна тема

Модна тенденція майбутньої зими буде проглядатися в жакардових візерунках, що прикрашають трикотажні зимові шапки. Буде вітатися наявність скандинавських орнаментів, сердечок, північних візерунків ромбами. Але актуальний пріоритет залишиться за смугою.

А от тим, хто любить незвичайні шапки і відрізняється неординарною сміливістю, дизайнери запропонували моделі, що зображують тварин. Вушка, мордочки різних тваринок на шапках виглядають по істині забавно.

Теплі шапки "вушанки"

Панянки, які небайдужі до подібного роду моделей шапок, можуть радіти - майбутньою зимою вони не вийдуть з моди. Вони можуть бути шкіряними, текстильними, хутряними і трикотажними, прикрашеними за допомогою етнічних норвезьких візерунків, що, безсумнівно, буде в модній зимової тенденції.

Навіть, якщо деякі панянки не люблять носити зимові шапки, цієї зими вони не зможуть встояти від спокуси придбати модний і стильний аксесуар, який не тільки захистить голову від морозу, але й допоможе доповнити образ неповторної родзинкою.