Джинси давно вже являють собою обов'язкову деталь гардеробу. З їх допомогою можна легко створювати самі різні образи, починаючи повсякденним і закінчуючи романтичним або екстравагантним.

Обираючи таку практичну деталь гардеробу, головне, не пройти повз модних тенденцій, що диктуються відомими кутюр'є.

осінньо-зимові варіанти джинс будуть представлені різноманітністю моделей, фасонів і кольорів. Розглянемо, що буде особливо актуальним.

Джини на будь-який смак

Головна трендова позиція в прийдешньому сезоні належить прямим джинсам, які були модними дещо раніше. Правда, в нинішній моді існує єдина відмінність - завищена талія. Таким чином, сучасні версії прямих джинсів акцентують увагу на максимальній практичності і комфорті - висока талія в таких моделях дозволяє приховувати деякі недоліки фігури і зігрівати в холодну погоду.

З такими джинсами можна надіти модні сьогодні футболки теорія великого вибуху, які продаються в інтернеті за дуже вигідними цінами.

Варто також згадати, що модними знову стають джинси "кльош". До того ж, облягає залишатиметься лише верхня їх частина, середня зона буде вільною, а кльош буде починатися лише від колін. Моделі з таким кроєм повинні мати максимальну довжину, повністю покриває взуття, і залишати на увазі лише носок.

З попередніх сезонів в осінньо -Зимові моду перекочують джинси, які облягають ніжки по всій довжині.


Під такі моделі відмінно підходять вузькі чоботи чи туфлі, що мають високу платформу, тому, на думку дизайнерів, такий фасон буде модним, як мінімум, ще років п'ять.

Колірна палітра осінньо-зимових джинсів

Щодо кольору модних джинсів - модною залишиться класика. Найбільш стильними продовжують бути джинси в темно-синіх тонах. Однак, не втратять своєї актуальності й інші кольори: червоний, білий, сірий, чорний, темний хакі і насичений фіолетовий. У тренді також буде використання моделей джинс світло-блакитний забарвлення з білими потертостями.

Багатьма сучасними законодавцями мод було висловлено думку про актуальність в новому сезоні джинс, позбавлених декоративних принтів або вишивки. Однак, будуть присутні моделі, що мають квітковий малюнок на темному тлі, а також виділяються леопардовими принтами, що зможе надати джинсам ультрамодний вигляд і чарівність.

Різноманітність в фасонах, кольорі, застосовуваних матеріалах здатні перетворити джинси осінньо-зимового періоду в основу для створення стильного образу - адже такий вид одягу є самим носибельним.