Для кожної жінки будь-якого віку і будь-якої професії важлива наявність ефектного і гармонійного гардеробу, який би відображав її стиль та індивідуальність. Удвічі це важливо для ділової жінки. На жаль, бізнес-леді обмежена у виборі одягу для роботи. А так хочеться навіть в офісних рамках також відчувати себе модною і привабливою жінкою.

На жаль, від прийнятих стандартів особливо відійти не вийде. Особливо, це стосується ділової сфери - строгість, лаконічність повинна бути у всьому. Однак, навіть у бізнесі жодна жінка не захоче бути "безстатевим" істотою. Тому, в дизайнерських лініях представлено багато ділових спідниць, які відповідають діловому стилю і, при цьому, підкреслюють жіночність ділової леді.

Ділові спідниці - основні тренди

Довжина спідниці для офісу

Діловий стандарт в цьому відношенні сприймає спідницям до коліна. Однак, особливості жіночої фігури можуть бути різними. Тому, як виключення допускається використання більш довгих (аж до щиколотки) моделей спідниць. Що вже справді не прийнятно для ділового стилю - занадто короткі спідниці.

Молодим жінкам зі стрункими ніжками офісний дрес-код також надав свої "поблажки" - спідниця може відкривати коліна і злегка підніматися над ними.

Колір модною ділової спідниці

Звичайно, колірна гамма офісних спідниць не так обширна, як для життя поза офісом.


В основному, це сині, сірі, чорні кольори. Допускаються варіанти темно-червоних, темно-бордових спідниць. Однак, навіть нудний сірий колір можна перетворити на більш привабливий, замінивши його, наприклад, на сіро-перловий або сіро-блакитний.

До речі, багато модельєри борються за право ділової жінки виглядати більш жіночно на роботі. Тому, в ділові спідниці вони включають більше фарб і використання геометричних малюнків або рослинних орнаментів.

Фасон модною ділової спідниці

Звичайно, поза конкуренцією - спідниця "олівець ". Вона сама по собі виглядає елегантно, лаконічно і, при цьому, залишається жіночною. Стосовно до фасону ділової спідниці можливі експерименти з довжиною і оздоблювальних деталями.

Наприклад, можна використовувати пряму спідницю будь-якої довжини, але нерівній по краю, а з наявністю непомітних рюшів або бахроми. До ділового стилю, але з елементами жіночності підходять і трапецієподібні спідниці з наявністю неяскраво виражених складок.

Ділова жінка також має право на роботі бути яскравою. Тільки яскравість ця повинна бути не надто вираженою. Достатньо, доповнити образ модної ділової спідницею.

Якщо Ви хочете купити красиву і модний жіночий одяг, то відвідайте інтернет-магазин lovetta.ru, де представлений широкий асортимент і низькі ціни. Приємного шопінгу.