Комарі - вкрай докучливі комахи. Ми витрачаємо величезні гроші на крему і спреї, тільки б вони були подалі від нас. Для того щоб комарів було якомога менше, стежте, щоб всі солодкі продукти були надійно упаковані: відкриті банки з напоями або лежать на увазі фрукти - це розсадник для комарів та інших подібних шкідників.

Сухе листя відлякують комарів, ос і, як не дивно, мишей. Порозсипайте сухе листя навколо будинку, повісьте їх на вікна, і хімічні речовини, що містяться в сухому листі, відлякають комарів.

Крім того, комарів від вашої шкіри відлякає свіжозаварений несолодкий зелений чай - так що замість газованої води або соку краще пити його, якщо комарі занадто сильно вам докучають.


Містяться в зеленому чаї речовини виходять з організму через пори на шкірі, і на комарів вони діють, як природний репелент.

Чим менше цукру у вашому організмі, тим краще, тому що комарі цукор люблять. Так що, щоб врятуватися від комарів, відмовтеся від цукру і пийте зелений чай. У будь-якому випадку це буде корисно для здоров'я.