Всім привіт. У 2013 році в моді переважає мінімалізм. Проте ефективність і яскравість аксесуарів не перейшла на другий план. Дизайнери кажуть, що браслети є одними із самих основних прикрас у дівчат. Масивність, оригінальність стилю і різноманітність матеріалів - ось основні якості модних браслетів в 2013 році.

Отже, почнемо з того, що свою актуальність придбали великі форми браслетів. Вони можуть з легкістю подчеркнутьізящность і ніжність рук дівчини. Найкраще, браслети носити в парі. Дуже модним є створення композицій з браслетів різних розмірів і матеріалів. Найголовніше тут, щоб композиція поєднувалася з вашим образом.

Етнічні браслети - хіт сезону

Актуальними в цьому сезоні будуть браслети в античному і етнічному стилі, а так само шкіряні браслети, браслети з дерева і безліч інших цікавих прикрас у такому вигляді. Навесні і влітку цього року, популярністю користуватимуться прикраси ручної роботи.

Наприклад, вироби в стилі "Шамбала". Це спеціальна техніка, яка прийшла до нас з Індії. Фішкою вироби є те, що великі намистини переплітаються між собою за допомогою красивих шнурів зі шкіри або текстилю.

Африканський орнамент і різні мозаїки є основою браслетів в етнічному стилі. Всі широкі браслети у вигляді обруча виготовляються з металу або дерева.


Так само браслети можуть бути прикрашені морськими камінчиками, мушлями і багатьом іншим.

Мода в 2013 році досягає великої актуальності в античному і грецькому стилі одягу. Браслети можуть бути виконані в стилі ажурних переплетень з будь-якими орнаментами. Жовтий метал дуже майстерно старить вигляд вашого прикраси, і робить його більш давнім, як ніби виготовленим з потьмянів бронзи або золота.

Дизайнери так само використовують приєднання до природних матеріалів дорогоцінних металів і тим самим перетворюють їх на скарб.

Велика кількість прикрас такого виду імітують різні дерев'яні вироби, наприклад пластик. Дуже часто, пластикові браслети виконані під дерево, копіюючи особливий малюнок, який властивий корі і річним кільцям на її зрізах.

Вироби зі шкіри ніколи не втратять над собою інтерес. Щороку, на них попит зростає все більше і більше. Вже на другий план відходять грубі прикраси в рокерском і готичному стилі. У новому сезоні вони набувають елегантність і жіночність.

Великою популярністю сьогодні користуються браслети PANDORA зі срібла, золота і шкіри.

Отже от і все про модні браслетах 2013. Вибирайте прикраси відповідно до модними тенденціями і ви завжди будите виглядати яскраво і незабутньо.