У наші дні неможливо, напевно, відшукати дівчину, яка б не користувалася парфумами. Для юних спокусниць природним є бажання підкорювати і подобатися, а завдяки вдало підібраному аромату можна перетворитися на справжній магніт для чоловіків.

Юні леді підбирають собі аромати індивідуально. Але яким він повинен бути цей ідеальний аромат? Як він зможе охарактеризувати свою господиню? При виборі аромату духів, звичайно ж, потрібно ґрунтуватися, насамперед, на свої смаки і створений образ. Однак, все ж потрібно дотримуватися якихось універсальних правил.

Основні критерії вибору

Традиційно вважається, що кращими ароматами для дівчат є не різкі, а більш легкі запахи. Літній період увазі вибір квіткових ароматів і ноток свіжості, які асоціюються з морським вітерцем, залишає за собою приємний шлейф. Ось тут Ви зможете придбати оригінальні аромати за найвигіднішими цінами.

До зими можна підготуватися придбанням теплого пряного аромату, який допоможе створити атмосферу новорічного свята, і у самої дівчини від таких духів підніметься настрій. Більше того, використання пряних ароматів зможе наділити образ якоїсь загадковістю і особливої чуттєвістю.


Не менш актуальні аромати з нотками цитрусових.

Для весни дівчині краще підібрати що-небудь квіткове та свіже, так як навесні все пробуджується від зими і оживає. Отже, і створений образ повинен бути наділений свіжістю і бадьорістю.

В осінній сезон підійде використання кокетливих, солодких запахів, які піднімають настрій і в осінні похмурі дні заряджають бадьорістю духу.

Створення образу допомогою ароматів

Аромати для дівчат зобов'язані підкреслювати їх красу, якісь особливі характерні риси, чарівність. Такі аромати можуть бути представлені різними запахами: цитрусовими, бадьорять, теплими, чуттєвими, ніжними, а може бути, навпаки, холодними і владними.

Проте, настрій у дівчини може часто змінюватися: сьогодні вона ніжна і трепетна панянка, завтра їй захочеться бути зухвалою кокеткою, а на роботі постати відчайдушною стервочка, для якої кращим варіантом стануть елегантні стримані духи.

Тому, всім дівчатам можна порадити придбати не один флакон улюбленого аромату, а кілька різних парфумів , які можна використовувати в різних випадках. Тоді можна буде без проблем фантазувати з образами, користуючись численним вибором.