Будь модниця продумує свій стиль до дрібниць. А наявність красивого гаманця не менш важливо для стильного образу.

Тому, у гаманця повинен бути презентабельний вигляд. І скільки б років йому не було, повинно створюватися враження, що придбаний він був зовсім недавно.

Така дрібниця, як гаманець, зможе охарактеризувати свою власницю, її смаки і добробут. Вибираючи модний гаманець, потрібно орієнтуватися на його матеріал, форму, ну і, звичайно ж, привабливість.

Дизайн красивих гаманців

У наступному році краса гаманця буде визначатися його матеріалом. Використання натуральної шкіри в цьому варіанті більш, ніж доречно.

Це може бути теляча або крокодиляча шкіра, зміїна або навіть шкіра ската. До модному тренду також можна віднести лакований гаманець, що імітує шкіру рептилій.

Тим, хто хоче вибрати веселіше аксесуар, підійдуть красиві гаманці, мають модні леопардові принти. Інтерес будуть викликати варіанти з наявністю різних написів або гравіювання брендів.

Металева обробка, великі камені або стрази, пряжки, ланцюжки, блискавки - все це створює неповторний вигляд і стиль гаманця. Колірна гамма відзначає використання білих, бежевих, різних відтінків чорного або коричневого кольорів. А ось молодіжні моделі гаманців можуть мати абсолютно будь-яку колірну гамму.

Форми красивих гаманців

Вибирати форму гаманця кожен може індивідуально.


Вони можуть бути прямокутними або квадратними, або ж мати незвичайну форму. Актуальним буде придбання сумки-гаманця, яка використовується як і сумки, і гаманця.

У наступному році такі моделі гаманців будуть носитися паралельно зі звичайною сумкою, однак, повинен бути присутнім їх контраст за кольором. Оригінальним буде використання в'язаних сумок з гаманцями, нашитими зверху.

Користь красивого гаманця

Гаманець повинен володіти не тільки привабливим дизайном, але і функціональністю, яка визначається розміром і наявністю додаткових відділень. Адже в гаманцях зберігаються не тільки гроші, але і різні дисконтні картки, банківські картки, фотографії родичів.

Для всього цього повинні бути передбачені окремі кишеньки. Також в гаманці повинна бути можливість ховання великих купюр і відділення на замочку для дрібниці.

Краса гаманця визначається всіма перерахованими вище функціями. Їх наявність забезпечить втілення істинного стилю.

Якщо Ви захочете купити хороший гаманець, то зайдіть на сайт http://www.bag24.com.ua/koshelki-zhenskie.html, де представлений широкий асортимент за дуже вигідними цінами.