Всім привіт. Якщо Ви вже закінчили школи і стали першокурсницею якогось навчального закладу, то у Вас, напевно виникає питання, а в чому ходити на навчання.

Звичайно, багато речей у Вас залишилося зі шкільної лави, і Ви вирішуєте скористатися ними, але навчальний заклад, особливо, якщо воно передбачає вивчення складних серйозних предметів, вимагає серйозної одягу.

Якщо Ви не знаєте, в чому піти в інститут, то підказую - віддайте перевагу діловому стилю.

Одяг для навчання

Найоптимальнішим варіантом для навчання буде діловий одяг. Це може бути діловий костюм: спідниця і блузка, штани і жакет, спідниця і жакет. Також можна підібрати ділове плаття, сумочку і туфлі. Ніяких босоніжок. Діловий стиль передбачає закрите взуття і колготки.

Діловий одяг створить правильне перше враження, допоможе краще виглядати в очах викладачів. Зрештою, зустрічають по одягу. Ваш одяг повинен говорити, я стильна дівчина, яка готова отримувати знання. Ви повинні бути серйозною і стриманою.

Мені дуже подобається купувати ділові речі, тому що в них відчуваєш себе дорослішими, розумнішими і серйозніше. Але візьміть до відома, що на навчанні можна бути серйозною і діловий, але ось вдома Вам потрібно перетворюватися в добру, веселу і ласкаву дівчину, яка і обід зварить і улюбленого приголубить.

Відмінним варіантом для ділового одягу на осінь стане спідниця і сорочка, поверх яких можна одягнути плащ, тонке пальто або жакет. Не переживайте, що діловий стиль, який я Вам пропоную з якихось причин не підходить Вашій натурі.


На навчанні Ваш стиль - це інструмент, який допоможе впливати на оточуючих. Не бійтеся в нього "врости". Це гарний одяг, яка, до речі, може вигідно підкреслити Ваші достоїнства і приховати недоліки.

Перше враження

Ділова чорна спідниця і туфлі зроблять Вас візуально вище і стрункішою, ніж джинси і кросівки. Ви, звичайно, можете прийти на навчання як Вам захочеться, хоч спідницю коротку одягнути, хоч джинси з визирає з під них білизною, але от як Вас будуть сприймати навколишні ?! Навіть якщо Ви розумна дівчина, Вам доведеться ще довго і наполегливо доводити, що Ви інтелектуал, адже по одягу створюється перше враження про людину. До речі, багато вперто вважають , що перше враження найправильніше. А тепер задумайтесь, чи варто вільний молодіжний стиль на навчанні того?!

Я вважаю так, якщо Ви прийшли на навчання, то вчіться, а не хлопців від занять відволікайте, якщо прийшли на роботу - працюйте, інакше, навіщо приходити ?! Діловий одяг, особливо, якщо вона стильна, показує Ваш статус і представляє вас у вигідному світлі, так які ще потрібні докази?!

Всім дякую за увагу. Бажаю Вам по діловому виглядати на парах, відмінних оцінок і цікавою студентської пори.

Підбираючи собі новий гардероб, не забудьте про своїх коханих, чоловічий одяг з трикотажу оптом відмінної якості та за привабливими цінами від виробника чекає Вас на сайті td-elena.ru, приємних покупок.