Однією з повноправних мешканок жіночого гардеробу є довга спідниця, застосування якої вже кілька років поспіль вважається модним.

Однак, спідниця "максі" в той же час є хитрою річчю: якщо її поєднання з іншими елементами одягу вдало - можливо створити стильний образ, якщо ж у складанні наряду буде допущена помилка - запросто можна перетворитися в "колгоспницю". Тому, не завадить доскональне володіння ситуації, з чим же ідеально буде поєднуватися спідниця до підлоги.

Загальні правила носіння довгої спідниці

Для гармонійно підібраного під довгу спідницю верху існує принцип "візуального рівноваги" - не використовувати інші речі, що мають вільний крій, щоб не "обважнювати" образ, досить буде самої спідниці. Так само можна використовувати принцип "протилежностей" - при пишною довгій спідниці, верх вибирається облягаючим, при спідниці суворої рекомендовано використання вільних, повітряних блуз і топів з воланами і рюшами. А якщо Вам потрібна красива і зручна домашній одяг, то можна подивитися на http://lena-basco.ru/, де представлений широкий асортимент за вигідними цінами.

Ті ж принципи застосовні до малюнка і квітам. Для яскравою, строкатою довгої спідниці верх підбирається однотонний, спокійний і, навпаки.

Поєднання жакета та довгої спідниці

Даному ансамблю варто приділити пильну увагу.


Він має право існувати лише за умови стилістичної єдності і низу, і верху. Наприклад, модні довгі спідниці стилю "хіппі" будуть чудово поєднуватися з джинсовими жакетами. Не так формально будуть виглядати довгі спідниці в комбінації з в'язаними кардіганами або туніками.

Поєднання блузи і довгої спідниці

Можна відмінно поєднувати довгу спідницю з грамотно підібраною блузкою . Для багатошарової пишною довгої спідниці передбачається використання непомітною, що облягає блузи без малюнка, а також однотонної (альтернативою можуть бути сорочки або топи). Використання пишних декоративних деталей верху в цьому випадку недоречні.

Відповідно для прямої спідниці можна підібрати легкі шифонові (шовкові) блузки з наявністю оборок або інших декоративних елементів.

Поєднання взуття та довгої спідниці

Класикою жанру в даному випадку виступає будь-яке взуття, що має плоску підошву. У цьому сенсі рекомендований використання босоніжок, балеток, спортивних туфель і навіть високих кросівок - все буде залежати від обраного стилю. Однак, каблук у поєднанні з довгою спідницею також ніхто не відміняв.

Як видно, поєднувати з довгою спідницею можна багато чого. Головне, дотримуватися вищеописаних рекомендацій.