Жінка завжди буде себе прикрашати - в цьому частково полягає її сутність. І навіть, якщо немає можливості придбати справжні коштовності, на допомогу завжди зможе прийти біжутерія. До речі, даремно деякі "зарозумілі" дівчата недооцінюють її гідності.

Біжутерія, звичайно, за умови, що вона якісна може стати чудовою альтернативою дорогим прикрасам. І зовнішній дизайн, і оформлення біжутерії може бути на висоті, відмінність лише в тому, що в склад не входять дорогоцінні камені і метали.

Ланцюжки

Сучасні біжутерні колекції просто рясніють ланцюжками, ланцюгами, які можна застосовувати в різних аспектах: на руку, на шию, на зачіску.

Такому виду біжутерії приписується певна символіка: з'єднання, обов'язок, зобов'язання, зв'язок і т.д. Зовні така біжутерія використовується, як індивідуальне самовираження - тому що варіантів безліч. Ланцюжка не замінні для носіння кулонів, медальйонів або підвісок.

До речі, оптовий продаж біжутерії за дуже вигідними цінами доступна на сайті only-happy.ru. Приємного шопінгу.

Намиста

Як же жінка зможе обійтися без "бусиків" на шиї. Намиста можуть мати, як однорідний, так і різноплановий склад у своїй основі. Вони можуть відрізнятися і за розмірами, і за формою.

Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: кварцу, малахіту, бурштину, гірського кришталю, скла, пластику, порцеляни й т.д.


В той же час, у виробництво біжутерних бус можуть бути включені пустотілі або цільні кульки з металу.

Біжутерний кольє

Кольє від намиста відрізняється своїм складним модульним виконанням і складом. Кольє може набувати різноманітних форм, що складаються з великих або дрібних ланок і грон. Як правило, ці грона розміщують в центрі даного прикраси з поступовим зменшенням ланок до країв біжутерного кольє. Біжутерія у вигляді кольє може поєднувати в собі і металеві вставки, і синтезовані камені.

Біжутерний кільця і кулони

У відношенні біжутерних кілець будь-яка модниця зможе підібрати варіант для будь-якого випадку, заходи і свого індивідуального наряду. Різноманітність форм, дизайну, кольорів просто розбурхують уяву.

За стерпну ціну можна придбати Біжутерний колечко під стать будь одіянню. Те ж саме можна сказати і про біжутерні кулончики різних форм і тематичних виконань, які можна підчепити на таку ж модну Біжутерний ланцюжок.

Різновидів біжутерії - безліч. Головне, зуміти вибрати якісну і гідну продукцію.