Все представниці прекрасної статі прагнуть стати красивішим. День за днем вони вивчають свої переваги і смак, щоб створити неповторний і досконалий образ. З настанням літа зачіски прекрасно половини людства стають жіночні і розкішніше.

Зачіска - важлива складова стилю. У цій статті ми поговоримо про зачісках з чубком, які неймовірно популярні в цьому сезоні. Літні зачіски з чубчиком - це жіночність, оригінальність і мінімалізм. Густа чубчик - уже прикраса зачіски. З чубчиком відмінно поєднуються коси, ретро стиль і хвости. Для зачісок з чубчиком також відмінно підійде багатобарвне фарбування.

Модні зачіски з чубчиком

Короткі зачіски з чубком

Якщо у Вас коротке волосся, то Вам відмінно підійде зачіски з чубчиком 60-х, тому що вони сьогодні на піку моди. Найактуальнішою зачіскою є довга чубчик з коротким волоссям на потилиці, наприклад. Боб каре або Пікс. Стиль гранж також на піку популярності. Його основу складає своєрідний творчий безлад на голові. Багато знаменитостей носять подібні зачіски: Мішель Вільямс, Олівія Уайлд вже продемонстрували світові свої модні зачіски в стилі гранж.

Зачіски з чубком на волосся середньої довжини

Середня довжина - ідеальний варіант для дівчат, які прагнуть виглядати жіночно і при цьому ведуть активний спосіб життя.


Сьогодні, це, мабуть, самий універсальний варіант, для створення м'якості і жіночності в стрімкому ритмі великого міста.

Найпопулярнішими зачісками для волосся середньої довжини є боб-каре і просто каре. До них відмінно підходить рівна і гладка чубчик. А якщо вирішили додати зачіски модного штриха, то зробіть рівний проділ, ультрасучасне фарбування "омбре" або накрутіть легкі кучері, які додадуть жіночності та грайливості.

Зачіски з чубком для довгого волосся

Для власниць довгого волосся і чёлок цього літа стилісти рекомендують кінський хвіст або занижений пучок. Можна додати елементів плетіння в зачіску. Відмінним варіантом на кожен день стане недбалий вузол, а для вечора відмінно підійде гладка петля, яку можна освіжити металевими аксесуарами.

Довгому волоссю можна надати трохи розпатланий і недбалий вигляд, тобто створити стиль грандж. Хіт цього сезону - подвійна структура волосся: гладкі і хвилясті. Також для вечора відмінно підійде прямі пасма з ідеально рівною чубчиком, які шикарно виглядають, особливо в безвітряну погоду.