Для кожної старшокласниці дуже важливо постати на випускному вечорі у всій своїй красі, щоб через роки пронизувала гордість від своїх фотографій з випускного шкільного балу. У створенні святкового образу особливе місце приділяється сукні і зачісці.

Випускні зачіски нинішнього сезону мають величезну різноманітність, так що будь-яка дівчина зможе відшукати оптимальний варіант, що дозволяє створити незабутній образ. І не забудьте, що останнім штрихом у створенні розкішного випускного образу повинні стати духи. Відвідайте інтернет-магазин парфумерії, де представлений широкий асортимент за вигідними цінами.

Варіанти зачісок на випускний

Романтичні локони

Стилісти вважають, що кращим вибором для випускного вечора може стати вибір чарівних локонів, кучерів і хвиль. Зачіска з достатком локонів наділена винятковою жіночністю і може бути застосовна, як до вечірніх довгим сукням, так і до демократичного коктейльному варіанту.

Для довгих і середньої довжини волосся підійде завивка пасом у вигляді пружних спіралей або м'яких хвиль, використовуючи стиль голлівудських зірок. Кудрі можуть бути, як ретельно укладеними, так і у вигляді об'ємних укладок з наявністю вибиваються пасом.

Коси

Розкішне плетіння не покидає модних позицій вже декілька сезонів .


Тому, наявність вишуканою коси буде цілком доречним на випускному. В особливому фаворі французька коса (вивернута або класична), коса в стилі "риб'ячий хвіст" і всілякі джгути. Особливу ошатність і оригінальність зачісці надають ажурні коси, обвивають всю окружність голови і з використанням живих або штучних квітів у якості прикраси. Можна також поєднувати ажурне плетиво з локонами.

Ретро стиль

2013 рік буде відзначений модою на вбрання в ретро стилі. І щоб створився повний образ, слід включити в нього відповідну зачіску. Наприклад, прекрасний вид придбає дівчина з витонченою в стилі двадцятих зачіскою. Особливо така зачіска підійде овального особі з правильними рисами.

Низькі пучки також зможуть надати певного чарівності і жіночності будь випускниці. А особливу ошатність такій зачісці додасть прикраса її за допомогою товстого важкого обруча, декорованого камінням, штучними квітами або перлами. Дана укладання знайде ідеальне поєднання з мереживним модним вбранням відповідного стилю.

Вибір зачіски на випускний є відповідальним заходом, до якого потрібно підійти з не меншою педантичністю, ніж до вибору якого-небудь іншого внешностного атрибута.