У 2009 році в своє перше плавання відправився круїзний лайнер Oasis of the Seas. Він був названий найбільшим пасажирським судном, а також найдорожчим на планеті . На будівництво пішло більше мільярда доларів, а вартість перебування в порту становить двісті тридцять тисяч американських грошей.

Лайнери нового класу Genesis , серед яких і Oasis of the Seas, стали на 21 метр довший, на 8,5 метрів ширше і істотно важче своїх попередників. Це і незвичайний дизайн, і багато нововведень, технологічних досягнень, що забезпечують зручність пасажирів. Власники сподіваються, що все це приверне нових клієнтів.

Лайнер Oasis of the Seas пропонує тільки все найкраще. Перше його плавання пройшло з розмахом. Для гостей це був дивовижний круїз.

Особливості найбільшого лайнера

Довжина судна становить триста шістдесят одна метр, ширина - шістдесят шість метрів, водотоннажність - двісті двадцять п'ять тисяч тонн. Лайнер оснащений 17 палубами. У каютах можуть розміститися більше шести тисяч пасажирів, а екіпаж включає в себе 2100 осіб . Судно здатне протистояти будь-якій загрозі: гігантським хвилях, ураганів і навіть хвороб.

На сьогоднішній день лайнер Oasis of the Seas є найбільшим у світі, за своїми габаритами він у кілька разів більше всім відомого Титаніка. На борту є театр, джаз-клуб, фітнес-зали, SPA, величезний басейн і багато іншого.

Все простір поділений на сім зон. На території тропічного району можна побачити ліани і пальми, а всього в парках судна представлено близько дванадцяти тисяч рослин. Одна із зон - площа з ресторанами, бутиками, барами, один з яких займає три рівні. Для розваги гостей передбачені каток, гольф-поле, відкритий амфітеатр, критий театр, чотири плавальних басейни, волейбольний, баскетбольний, дитячий майданчик.

Погляд зсередини

Найбільший круїзний лайнер надає пасажирам можливість відправитися в морську подорож по відомих місцях: Ямайка, Гаїті, Майямі, Кайманові острови та острови навколо Куби. Для обслуговування величезної кількості пасажирів необхідна наявність неймовірної кількості продовольчих запасів. На лайнер завантажують більше ста тонн продуктів, так як потім можливості поповнити запаси не буде. Суворі вимоги законодавства забороняють використовувати продукти в інших країнах, з цієї причини все, що буде потрібно в плаванні, має бути на судні спочатку.


Усього кілька годин виділяється на навантаження, при цьому потрібно перевірити на свіжість і придатність всі продукти.

На борту судна є служба, яка відповідальна за розміщення гостей. Співробітники високої кваліфікації підкажуть, як знайти цікавить місце і допоможуть у разі виникнення проблем.

Меню розраховане на шість тисяч осіб щодня, і це досить трудомістке заняття для співробітників будь-якого ресторану . Враховуючи, що пасажири відпочивають, весь час святкують, і майже всі вони заможні, на борту лайнера має бути приблизно двадцять тисяч пляшок шампанського, більше чотирнадцяти кілограм м'ясних виробів, сорок чотири тисячі свіжих яєць, і це тільки незначна частина продовольчого запасу.

Конструкція судна дозволяє впоратися практично з будь-яким штормом, проте досвідчені моряки знають, що море здатне піднести несподіваний сюрприз. Пасажирів на борту вітає капітан - це традиція компанії. Знайомство з гостями лайнера - це не основне його завдання. Він проведе судно по сумнозвісному через численні штормів маршрутом. Він передбачає заходи майже в усі порти Карибського басейну. Так що є надія, що досконалі технології і постійно оновлювані прогнози позбавлять корабель від непередбачених ситуацій.

Лікарі лайнера Oasis of the Seas прагнуть уникнути лих іншого характеру. Якщо на борт судна пройде хоча б дві людини, які хворіють вірусною інфекцією, в замкнутому просторі вона пошириться миттєво. Тому у всіх громадських місцях лайнер обладнаний дезінфікуючими засобами.

Круїзи на лайнері - це гарантія відмінного харчування двадцять чотири години на добу. Особливо під час свят, коли на борту влаштовується справжній бенкет. У ресторанах гостям подають самі вишукані страви.

За всі розваги відповідає директор круїзу. Він зобов'язаний все зробити так, щоб гості залишилися задоволені. Він планує дозвілля пасажирів, спілкується з ним і підтримує їх позитивний настрій. На борту є власна кіностудія, яка знімає щоденний матеріал. Він транслюється у вечірній час.

Одне з дивовижних місць на круїзному лайнері Oasis of the Seas - Королівський Променад, який пролягає по центру судна. Тут знаходиться прозорий ліфт з підсвічуванням, багато магазинів і барів. Популярністю користується і театр, який вміщує близько двох тисяч чоловік.