У нареченої до весільного плаття зазвичай багато вимог - воно має бути красивим, відповідати модним тенденціям, бути, по можливості, комфортним і, зрозуміло, відображати її індивідуальність.

Ваші повсякденні смаки дуже впливають на те, який саме образ і весільний наряд ви оберете. В цілому можна виділити три типи людей з різними уподобаннями, які впливають на вибір стилю. Якщо ви зможете дізнатися себе в одному з цих типів, вам буде простіше вибрати плаття, яке дійсно підійде вам і дозволить створити образ нареченої, не виходячи за рамки вашого власного стилю.

Романтичний стиль

послідовниця романтичного стилю віддають перевагу, щоб одяг відображала їх емоційність, крихкість і жіночність. Їм подобаються прикраси, вони звертають увагу на деталі і підходять до створення свого образу творчо.

Таких натур приверне мереживо, банти, квіти, бісер чи інші ніжні варіанти обробки. Не бійтеся експериментувати із зачіскою і прикрасами для волосся. Романтичний і жіночний образ відмінно доповнять вільні локони. Прикрасити укладку можна стрічками та квітами.

Класичний стиль

Для тих, хто стриманий і консервативний по натурі. Послідовниці класичного стилю прекрасно себе почувають до суворої елегантною одязі і воліють якість кількістю. Вони люблять прості фасони, які завжди залишаються в моді, з квітів люблять нейтральні і м'які відтінки.

Вибирайте весільну сукню, виконане з матових тканин або тканин, які переливаються, але не блищать.

Гладкі класичні варіанти зачісок відмінно доповнять ваш весільний образ.


Для створення макіяжу бажано звернутися до фахівця, щоб виглядати ідеально. Але не варто боятися незвичайних відтінків і технік макіяжу, вони допоможуть розбавити строгість і простоту сукні.

Прикраси підбирайте з благородних металів і натуральних каменів - біжутерія вам не піде.

Природний стиль

Для дівчат, які віддають в повсякденному житті перевагу таким стилям, як спортивний або casual. Вони ставляться до свого життя з легкістю, доброзичливі, енергійні і ніколи не пожертвують зручністю заради моди і краси.

Зверніть увагу на сукні, що не сковують рухи, скроєні простими чіткими лініями.

Зачіска також повинна бути простою і зручною - зі складною укладанням ви будете почувати себе некомфортно.

Навіть якщо зазвичай ви обходитесь без макіяжу, в день весілля він повинен бути присутнім. Ви можете віддати перевагу майк-апу в природних тонах.

Аксесуарами також нехтувати не слід. Зупиніть свій вибір на прикрасах, простих по дизайну - вони будуть завершальним штрихом у вашому образі.

Сьогодні можна купити красиві весільні сукні з Китаю за низькими цінами. Якщо Ви не знаєте свій розмір, то просто описуєте свої параметри в коментарі до замовлення і Вам підбирають підходяще. Коштує таке плаття в два, а то і в три рази дешевше.