Історія виникнення відомого на сьогоднішній день бренду Guerlain датується 1828 роком і пов'язана з відкриттям першого парфумерного магазину французом П'єром Франциско Паскаль Герленом. Торгова марка вже протягом ста вісімдесяти років є символом елегантності і дорожнечу.
З самого початку свого існування Guerlain спеціалізувався лише на парфумерії. Він був найбільш популярний серед значущою верхівки. Захоплювалися продуктом знатні особи Європи і Росії, а також аристократичні вихідці.
Оноре де Бальзак також замовляв духи в парфумерному будинку Guerlain, а це багато що говорить про неперевершену значущості бренду.
У порівнянні з іншими європейськими будинками, Guerlain спеціалізується тільки на виробництві парфумерії та Guerlain косметики. До уваги жінок пропонується різноманітність ароматів для сильних, впевнених, в той же час ніжних і лагідних жінок.Щодо другого напрямку, в даному випадку наданий широкий спектр косметики по догляду за шкірою, а також велика кількість регенеруючих і декоративних засобів. Бездоганність продукту полягає в бажанні провідних косметологів забезпечити жіночу шкіру матовістю, здоров'ям і чистотою.
Косметика Guerlain - це тіні, олівці і підводки для очей, помади, блиски і олівці для губ, тональні креми, пудри, рум'яна, коригування та основи під макіяж. Продукція характеризується високим рівнем якості, її структура базується на натуральних речовинах, що практично ліквідує ризик виникнення алергічних реакцій.
Французька косметика Guerlain - входить в трійню світових брендів.