Велика частина населення страждає від надлишкової маси тіла. Зайва вага - це велике навантаження для людини. Але є люди з недостатньою масою тіла. Вони використовують різні способи, щоб навпаки набрати пару-трійку кілограмів.
Спортсмени бодібілдери спеціально тренуються повноцінно і правильно харчуються, щоб наростити м'язову масу. Амінокислоти і білки забезпечують м'язовий ріст людини. Збільшення маси тіла в здоровому сенсі слова - це повільний і досить складний процес. Харчування для набору маси тіла Потрібно відмовитися від нікотину і кофеїну. Вони стимулюють обмін речовин. В результаті - калорії швидко спалюються. Потрібно постаратися уникати стресових ситуацій. При грамотному підході, за допомогою спорту можна знизити вагу, а можна навпаки збільшити масу тіла. Тим, хто хоче набрати вагу відмінно підійде бодібілдинг, боротьба і гімнастика. На сторінках сайту silavtele.ru ви знайдете багато цікавої та корисної інформації про фітнес та бодібілдингу.


Ось найпопулярніші розділи сайту:
- Програми тренувань.
- Фітнес будинку.
- Бодібілдинг будинку.
- Харчування бодібілдера.
Ось основні продукти для набору маси тіла:
1. М'ясо, переважно яловичина.
2. Натуральний коричневий рис.
3. Хліб з ражаной борошна, чорний хліб.
4. Горіхи, мюслі, насіння гарбуза і пластівці.
5. Ананаси, банани, абрикоси, інжир, сливи і фініки.
6. Сухофрукти.
7. Молочні продукти: молоко, кефір і йогурт.
8. Риба, переважно морська.
9. Оливкова олія.
10. Горох, картопля, кукурудза, кабачки, квасоля, морква і бобові.
Харчуватися потрібно дрібно: три рази повноцінно і плюс два три рази додатково. Замість води до і після тренувань краще вживати соки або молочні напої. Потрібно набратися терпіння. Тому як вам потрібно набрати не швидкий жир, а м'язову масу.