Чому "сухий"?

Головна відмінність між сухим і традиційний манікюр полягає в тому , що перед самою процедурою Вам не відмочують руки. Якраз за рахунок цього, лак після сухого манікюру тримається набагато довше. Це пояснюється тим, що після відмочування рук, нігті стають плоскими, а як висохнуть - повертаються в початкову форму, що не може не вплинути на зовнішній стан лаку - він просто тріскається.

  • Роблячи сухий манікюр систематично , Ви перестанете турбуватися щодо не доглянутості своїх рук. З часом кутикула перестане рости, що також позбавляє Вас від вічних задирок.

У тому випадку, якщо Ваша шкіра є надмірно чутливою, а нігті ламкими, Ви все одно можете робити собі сухий манікюр (менше двох разів на тиждень).

Послідовність виконання сухого манікюру:

1. Для початку слід знежирити нігтьову пластину рідиною для зняття лаку.

2. Дезінфекція рук. Для цього підійде дезинфицирующая аерозоль, яка чудово вбиває мікробів, прибирає бруд і вологу, а також додає стійкості майбутнього лаковому покриттю.

3. Кутикула. Нанесіть спеціальну рідину для видалення кутикули пензликом на підставу кожного нігтя і тримайте її приблизно від трьох до п'яти хвилин.

4.


Якщо ж Ви володієте жорстким шкірним валиком, то використовуйте спеціальну апельсинову паличку для його видалення. Потрібно лише підняти і відсунути кутикулу до основи нігтя за допомогою тупого кінця палички.

5. Базовий лак. Нанесіть поживне масло, підпиляєте нігті до ідеальної форми і покрийте їх особливої захисної основою. Завдяки їй ніготь захищений від кольорових пігментів лаку, через які він може стати огидно-жовтим. Ця основа також сприяє ідеальному нанесення лаку за рахунок вирівнювання поверхні нігтів.

Розподіляти покриття потрібно не замазуючи кореня нігтьової пластини. Після закінчення пари хвилин можна наносити основний лак в один або два шари. Важливо пам'ятати, що перший шар лаку висохне у Вас приблизно за 10 секунд, а другий за 3 хвилини.

6. Блискуче покриття. Наносити його слід тонким шаром. За допомогою нього Ви можете зробити свій основний лак яскравіше, насиченішим і міцніше.

7. Просушка. Фінальна стадія - просушування аерозоль, що дозволяє Вам без зволікання зайнятися своїми важливими справами по будинку або роботі, не боячись пошкодити свіжо-нафарбований лак.