Вік - всього лише умовність, адже в будь-якому віці можна виглядати по-різному. Щоб в 50 вам давали не більше 35, не обов'язково робити дорогі операції. Існує чимало простих, але дієвих способів обійтися без пластики або ботокса.
Мадонна прекрасно виглядає, хоча їй вже далеко за 50/zvukonews.ru

Найкращими методами боротьби зі старінням експерти вважають натуральні. Вони не призводять до побічних ефектів і не псують шкіру. Для початку, перестань думати про те, скільки тобі років. Якщо ти вважаєш себе старою, ти будеш виглядати і вести себе саме таким чином. Одягайся в те, що тобі йде, а не в те, що відповідає твоєму віку. Якщо ти хочеш виглядати молодше, носи одяг, який підкреслює твої гідності.

Стеж за своїм волоссям. Зачіска в чому визначає твій вік. Порадься з фахівцем, яка зачіска додасть тобі найбільш свіжий вигляд. Якщо у тебе вже з'явилася сивина, пофарбуй волосся в колір, який підходить до тону твоєї шкіри.

Повні жінки виглядають старше своїх більш струнких ровесниць.


Займайся спортом і стеж за своїм харчуванням. Крім цього, вправи, овочі і фрукти корисні для шкіри: вони сприяють запобіганню зморшок і покращують тонус м'язів.

Приділяйте небагато часу свого обличчя: мийте його за допомогою очищаючого кошти, користуйся зволожуючими кремами і тональним кремом не так на спиртовій основі. У сонячні дні не забувай наносити на обличчя сонцезахисний крем. Сонце - основна причина передчасного старіння шкіри.

Намагайся уникати стресових ситуацій і навчися розслаблятися, адже стрес зношує організм і змушує нас виглядати старше, ніж ми є насправді. У цьому допоможуть масаж, йога, хобі та підтримка близьких людей.

Слідуючи вищепереліченим радам, ти будеш виглядати на всі сто і неодмінно почуєш компліменти на свою адресу.