Багато експертів говорять, що вам необхідно обчислити свій бажаний діапазон серцевого ритму і вести спостереження за своїм пульсом протягом аеробних вправ, для того, щоб переконатися, що ви отримуєте адекватну серцево-судинну навантаження. Сущест.
Як зробити аеробні вправи цікавими

Вашої головним завданням є те, щоб зробити аеробні вправи більш захоплюючими і менш нудними, тому що, якщо ви не в змозі зробити цього, то, швидше за все, ваша програма вправ дасть збій перш, ніж стане доброю звичкою.

Якщо у вас є можливість тренуванняна відкритому повітрі, у цікавій навколишньому середовищі, це просто чудово. Коли ви біжите або йдете в візуально цікавою навколишньому середовищі, то увагу на цікаві речі навколо вас зробить роботу набагато більш цікавою.

Інший порада полягає в тому, щоб тренуватися з компаньйоном. Час, що проводиться з одним, йде набагато швидше, ніж воно ж саме на самоті.

Якщо ваші заняття проходять у закритому приміщенні, то проводите їх з включеною улюбленою музикою.


Наявність приємних, стимулюючих звуків, може бути дуже корисним при виконанні вправ, а музичний ритм допоможе вам синхронізувати руху. Звичайно, ви можете взяти з собою mp3-плейер і навушники, коли виходите назовні. Приміром, слухаючи аудіокниги, можна настільки захопитися розповіддю, що час, пройдена за виконанням вправ, пройде непомітно.

У разі наявності тренажера для ходьби або велотренажера, пробуйте читати книгу, в момент занять або розташуйте його перед телевізором. Хорошим прикладом є прослуховування уроків іноземної мови, в той час, як ви крутите педалі на велотренажері.

Не можна переоцінити важливість отримання задоволення від виконання вправ, будь то аеробні заняття або НЕ аеробні. Ідеальне вправу має бути кумедним, не важкою роботою, і ви повинні бути в змозі виконувати його, чи не відчуваючи обтяження часом. Якщо ви завжди вважаєте хвилини до завершення роботи, то серйозно ускладнюєте собі шлях до успіху.