На вулиці осінь. Лежиш ти зовсім хвора, в м'якій постелі, відчуваєш себе паршиво і не знаєш, чим би таким зайнятися.


Ти можеш робити все, що завгодно. Головне - не давай свою хворобу перемогти тебе.
Коли хворієш, так хочеться, щоб хтось був поруч, щоб заварював тобі чай, виконував твої невеликі капризи і обіймав тебе, коли ти засинаєш. Але якщо нікого поруч немає, то перестань себе жаліти, і подумай, чим дійсно можна зайнятися, коли хворієш. Порадій того, що у тебе, нарешті, з'явилася вільна хвилинка. Скільки всього ти хотіла зробити, будучи здоровою, якщо б у тебе було це дорогоцінний час? Так втіли зараз свої бажання, коли перед тобою відкрився такий дивовижний шанс.

Звичайно, найпоширенішим видом діяльності під час хвороби є лікування. Приймай ліки, але не перестарайся, так як обов'язково потрібно дати своєму організму самому поборотися з вірусами і мікробами.

Далі подумай, що ти давно хотіла зробити, але у тебе все ніяк не вистачало на це часу? Якщо не хочеш напружуватися, просто укройся улюбленим пледом і подивися кіно, яке так хотіла подивитися. Або почитай книгу, подивися улюблену передачу, послухай улюблену музику, поговорити по телефону з подругою, поспи, нарешті!

Якщо твій стан дозволяє тобі встати з ліжка, ти можеш проявити свої кулінарні здібності. Можеш спекти пиріг, нехай твоя квартира наповниться чудовим ароматом випічки. Якщо ти будеш готувати з любов'ю, не поспішаючи, то ти чудово проведеш час на кухні - і надихнути, і відпочинеш, і обов'язково будеш задоволена результатом.

Займися собою. Відсунь слабкість всього на кілька хвилин, підійди до дзеркала і подивися на себе - ти побачиш людину, яка може присвятити час собі.


Зроби шикарний манікюр і педикюр, маску для обличчя та волосся. Цим ти вб'єш відразу трьох зайців: здолаєш нудьгу, зробиш собі приємно і, можливо, навіть проженеш хвороба!

Також ти можеш згадати, чим займалася раніше, чимось таким, що приносило тобі задоволення. Може бути, раніше тобі подобалося малювати, писати вірші чи прозу, може в тебе непогано виходило шити чи вишивати, а можливо і в'язати? Подумай, адже насправді, коли ти хворієш і маєш можливість побути наодинці з собою, ти можеш подивитися на своє життя трохи інакше, трохи з іншого ракурсу, і зрозуміти, а чи приносить тобі щастя те, чим ти займаєшся? Напружений ритм і ця щоденна суєта заважають почути голос власного серця. Можливо, саме, коли хворієш, ти зрозумієш, що хочеш внести якісь інші фарби в своє життя і якось її урізноманітнити.

Ще можеш подумати над тим, куди б відправитися зі своєю другою половинкою або іншими близькими людьми під час наступаючих зимових свят. Погортай туристичні журнали, почитай відгуки в інтернеті - тобі неодмінно щось припаде до смаку. А далі справа за малим, обговорити всі деталі з тим, хто складе тобі компанію, і будеш далі одужувати вже з прекрасним настроєм і чекати попередньої зими. Тепер процес одужання однозначно піде швидше.

Ти можеш робити все, що завгодно. Головне - не давай свою хворобу перемогти тебе. Будь сильніше! Застав її працювати на тебе! Витягни з цього максимальну користь і цінуй кожну мить! Твоя хвороба дає тобі шанс удосконалити свій внутрішній світ, зайнятися зовнішнім виглядом, та й просто відпочити. Тому постарайся використовувати отриманий час так, щоб потім, вийшовши на вулицю вже зовсім здоровою, посміхнутися світу і сказати собі: "Ось яка я молодець!"