Вперше визначення "діти індиго" дала екстрасенс і психолог Ненсі Енн Тепп. У Ненсі була синестезія, тобто сприйняття світу через колір. Бачачи людей, вона бачила кольори, які несвідомо асоціювалися у неї з певними якостями.
Нерідко дітей індиго відразу ставлять нарівні з дорослими, забуваючи, що вони все ж діти. Вони так само потребують любові, тепла і турботи як і всі./Shutterstock

Вона прив'язала особливості свого сприйняття до того, що бачить аури людей і зробила висновок, що у більшості дітей, що мають надздібності, яскраво-синій колір аури (колір індиго), звідси і виник цей термін. Вона також спробувала дати загальну характеристику здібностям цих дітей і провести їх класифікацію.

Термін "індиго" - психологічний. Однак ті, хто наділений здатністю бачити ауру людей, може легко помітити, що домінуючий синій колір - не правило. Аура людини різнобарвна, кольори змінюються кожну секунду, в залежності від того, що ми з'їли, або про що подумали. Вона як би переливається. Прив'язка до одного певного кольору безглузда, бо ми постійно випромінюємо з себе самі різні імпульси. Варто нам подумати про кохання, як наша аура тут же заповнюється ніжно - рожевим прозорим кольором, варто розгніватися, як вона стане яскраво-червоною. Ми - носії різноманітних емоцій і, як наслідок, різноманітних кольорів. Наші тонкі тіла подібні веселці, не обов'язково повинен бути один домінуючий колір, у кожного з нас цілі палітри кольорів в аурі.

У деяких дітей, що належать до числа дітей індиго, зустрічається біла аура або яскраво-золотиста, за це в деяких країнах їх називають "Діти сонця".

На жаль, ортодоксальна наука поки не може дати повного пояснення феномену цих дітей, але при цьому вже не береться їх заперечувати, тому що з кожним роком їх стає все більше і більше.


А поки вчені відмовчуються і чекають часу, коли з'явиться можливість однозначно підтвердити або спростувати цей факт. Їм не дано інструменти, якими вони могли б проникнути в тонке тіло людини і вивчити об'єкт, розібрати його на частини, проаналізувати і зрозуміти його суть. Але незалежно від того, як люди ставляться до подібних явищ, діти індиго продовжують народжуватися і досить голосно заявляти про себе, як про розумних, яскравих і не бажають підкорятися стереотипам поведінки особистостях. Що з ними робити? Старі методи виховання уже не працюють. Педагоги заходять у глухий кут у спробах підпорядкувати їх старої педагогічній системі. Це призводить до відкритого або мовчазної протесту дітей. Подібні явища вражають своєю масштабністю в усьому світі, все більше учнів заявляють про неспроможність педагогів. Все це свідчить про те, що на Землю прийшло нове покоління, покоління дітей-індиго, і ми вже не можемо ігнорувати цей факт.

Джерело http://nimra.ru/