Ви можете їсти здорову їжу навіть у ресторанах швидкого харчування. Головне, зробіть ваш вибір мудрим і контролюйте розмір порцій.
Їмо, але з розумом/

1. Маленькі порції. Не беріть гамбургери з двома або трьома котлетами, які можуть містити більше ніж 1000 калорій і 70 грамів жиру. Замість них виберіть звичайний гамбургер, які містить від 250 до 300 калорій. Крім того, не беріть велику порцію картоплі фрі, попросіть маленьку порцію. Тільки це заощадить близько 300 калорій. Або, ще краще, виберіть більш низькокалорійний і здоровий гарнір.

2. Здоровий гарнір. Вживайте здорові гарніри, які пропонують у багатьох ресторанах швидкого харчування. Замість картоплі фрі виберіть на гарнір салат з приправою з низьким вмістом жиру або печена картопля. Або замовте фрукти або фрукти з йогуртом як варіант вашої трапези. Ще один здоровий варіант вибору включає яблука або апельсини часточками, кукурудзяні качани або рис на пару.

3. Зелень. Вибирайте як головне блюдо салат зі смаженою куркою, креветками або овочами без жиру або з низьким вмістом жиру в заправці замість звичайної заправки, яка може містити 300 або більше калорій.


Остерігайтеся висококалорійною їжею з глибоко запеченої кіркою або смаженої в панірувальних сухарях. Крім того, уникайте доповнень до салату, таких як сир, бекон, грінки або смажені чіпси.

4. Увага: смажені продукти! Смажена і панірована їжа, така як хрусткі курячі сендвічі та паніроване рибне філе містять багато жиру і калорій. Вибирайте приготоване на грилі або смажене пісне м'ясо, наприклад, індичку або курячу грудинку, пісну шинку, пісну смажену яловичину.

5. Що ви п'єте? Багато напої містять велику кількість калорій. Замість неї замовте, наприклад, охолоджений не солодкий чай, газовану або мінеральну воду. Крім того, уникайте коктейлів та інших напоїв, приготованих з морозива. Вони можуть містити більше 1000 калорій і все насичені жири, вживання яких слід уникати.