Вустерський соус - знаменитий гострий соус з Англії, який здатний перетворити будь-яку страву.
Вустерський соус/shutterstock.com

Готові соуси - безумовне зло, в цьому немає ніяких сумнівів. Майонез, тартар, кетчуп можна приготувати в домашніх умовах, і це буде корисніше і смачніше. Але є й такі соуси, приготування яких промисловим шляхом не те щоб єдино можливе, але принаймні виправдано - такі, як соєвий, рибний, устричний соуси або вустерський соус, мова про який піде сьогодні.

Вустерський соус прийшов до нас з Англії, де його продовжують випускати і донині, а створили його англійські фармацевти Лі і Перрінс, в свою чергу, надихалися рецептами з Індії, в ту пору належала британській короні. У класичний складу соусу входить оцет декількох сортів, патока, цукор, сіль, анчоуси, екстракт тамаринду, цибуля, часник і спеції, точний склад яких тримається в секреті.

Цей соус трохи світліше соєвого, а його смак і аромат досить делікатні для того, щоб не перебивати смак продукту, а підкреслювати його - адже вустерський соус в основному використовується не як соус у звичному більшості з нас розумінні, а в якості рідкої приправи. Тому має сенс уточнити, навіщо нам, ніколи ні про які Вустер не чули, потрібна якась там заморська рідину.

Отже, для чого використовують вустерський соус? В першу чергу - щоб приправляти м'ясні страви, наприклад, стейки, або як компонент інших соусів і салатних заправок.


Вустерський соус входить в рецепти багатьох класичних страв, найвідоміше з яких - салат Цезар (саме вустер був в оригінальному рецепті, а додавати в Цезарь замість цього анчоуси придумали пізніше і незрозуміло навіщо), - а також коктейлів. Скажімо, у нас Криваву Мері часто роблять без Вустера, але в пристойному барі цей соус обов'язково додадуть.

В іншому ж при використанні вустерського соусу головне - міра: кількох крапель цілком вистачить для того, щоб додати страві особливий аромат і підсилити смак, а більшого нам від цього соусу і не потрібно.

Тепер - практична сторона питання. Вустерський соус нині продається в більшості великих супермаркетів, коштує не дуже дорого, і зберігається в холодильнику досить тривалий час, так що це, так би мовити, інвестиція на роки вперед.

Вустерський соус іноді - вустерширський. Назва ця походить від англійського графства Worcestershire. Ті, хто знає англійську мову, без підказки, швидше за все, прочитають це слово як Уорчестершір, і так цей соус теж іноді називають, що є неправильним.