Найкраще свято для будь-якої дитини - звичайно ж, його день народження. Дітки завжди з нетерпінням чекають цей день, бо знають, що він особливий. Вони чекають подарунків і сюрпризів, і завдання батьків полягає в тому, щоб здійснити дитячі мрії.
День народження дитини/shatterstock
Найпростіше в такому випадку звернутися до фахівців і влаштувати свято в дитячому кафе з клоунами та іншими атрибутами. Але, по-перше, це коштує грошей, а по-друге, набагато приємніше самому приймати участь в організації свята і контролювати хід подій.

Обов'язково залучіть дитину до підготовчого процесу. Це піде йому на користь, він зможе проявити фантазію, і йому буде приємно знати, що без його допомоги вам не обійтися (це природно потрібно неодноразово озвучити). Звичайно, залучати дитину у весь процес не потрібно, інакше ніякого сюрпризу не буде. Можна зробити з ним запрошення листівки для кожного гостя.

Для початку дізнайтеся, кого ваше чадо хоче бачити на своєму святі життя. Далі візьміть кольоровий папір різних фактур, ножиці, фломастери і клей. Тут немає ніяких обмежень, все залежить від вашої з дитиною фантазії. Просто складіть аркуш кольорового паперу навпіл, всередині нехай малюк напише ім'я запрошеного, час і місце проведення свята. Першу сторінку листівки дитина може прикрасити або оформити у вигляді аплікації. Це можуть бути квіти, сердечка, сонечка, метелики і т.д. На цьому місія дитини закінчується, і інше - повністю лягає на вашу відповідальність.

Наступне, що вам необхідно продумати, це оформлення інтер'єру.


З цим теж не повинно виникнути жодних проблем - купіть повітряні кульки різних кольорів і форм. Кількість кульок, що відповідає кількості посадочних місць, наповніть гелієм, щоб прив'язати до кожного стільчика по одній кульці. Решта просто розвісьте по квартирі. Не упускайте з виду сервіровку столу. Застеліть різнобарвну скатертину і купіть одноразову паперовий посуд. По-перше, можна вибрати посуд з різними веселими картинками, а по-друге, вам не потрібно буде переживати через те, що розіб'ється скляний стакан і хтось із дітей пораниться.

Що приготувати на стіл? Для дітей немає краще угощенья, ніж солодощі. Якщо ви дружите з випічкою можна приготувати торт або тістечка самої, а можна замовити в кондитерській. Професіонали можуть зробити торт будь-якої форми, наприклад у вигляді улюбленого мультиплікаційного персонажа вашої дитини. Обов'язковим атрибутом торта є свічка, яку іменинник задме, як тільки загадає бажання. Також купите різні фрукти і натуральні соки, утримуючись від газованих напоїв. Тарілочки прикрасьте маленькими кольоровими драже.

Головне, заздалегідь продумайте, як розважати дітей. Ігри підбирайте відповідно до вікової категорії, такі щоб дітям було весело і вони побільше рухалися. Підберіть репертуар дитячих пісень для дискотеки.