Бувають у житті моменти, коли залишається на приведення себе в порядок всього кілька хвилин. Вихід зі становища - швидко зробити укладку волосся.
При важких неподатливих волоссі найкраще зробити гладку зачіску

Нагадаємо що для самих хитромудрих зачісок Вам знадобляться всього лише 5 засобів для укладки.

Швидко створюємо локони

Термобігуді дозволяють швидко завити волосся будь-якої довжини. Розігрійте їх в гарячій воді і накрутіть на них сухе волосся, використовуючи аерозоль для більш сильної фіксації. Через 15-20 хвилин локони готові. Залишається тільки додати їм той вигляд, який вам хочеться: заколоти шпильками, розчесати або злегка збити зачіску.

Щипці для завивки не найоптимальніший варіант, вони, при частому застосуванні, псують волосся , але для екстреного випадку завжди допоможуть зробити швидку укладання.


Дуже зручно підвити чубок і кінці волосся. Для більш складною укладання завивати невеликі пасма цілком, накручуючи спіраллю. Дозвольте волоссю охолонути, а потім надайте кудрям бажаний вид. Збризніть лаком.

Укладання на проблемних волоссі

При важких неподатливих волоссі найкраще зробити гладку зачіску. Для цього вологі пасма витягайте по черзі щіткою і просушуйте феном, направляючи повітряний струмінь зверху вниз. Потім використовуйте праску для остаточного додання волоссю ідеальної гладкості.

Якщо волосся не тримають довго укладку, то просто розчешіть їх і зробіть високий кінський хвіст. Або ж закрутіть хвіст в тугий джгут і закрутіть навколо гумки. Кінець сховайте всередину, і зміцните зачіску шпильками. Можна застосувати декоративні шпильки або невидимки.