Засмага входить в моду кожну весну, але тільки не в цьому сезоні. Любительки сонячних ванн будуть здивовані - у дизайнерів і стилістів у фаворі порцеляновий блідість.
Слідувати подіумним трендам або продовжити роман із засмагою - вирішувати вам "/shutterstock

Сонячні промені сприяють виробленню вітаміну D, але це практично єдине їх косметичне гідність. Ультрафіолет провокує раннє старіння, зневоднення шкіри і появу пігментних плям. Тому найбезпечнішим засмагою є .. загар штучний. Мова не про солярії, який не менш (а часом і більше) небезпечний для шкіри, ніж природне сонце. Засоби нового покоління (автобронзанти і декоративна косметика) здатні не тільки надавати шкірі бажаний відтінок, але і вирішувати ряд її специфічних проблем.


Найголовніша умова - правильно їх підібрати.

У цьому випадку вашій шкірі гарантований і належний догляд, і прекрасний зовнішній вигляд.
З процедурами, освітлюючими шкіру, теж не все просто. Найефективнішими вважаються салонні пілінги - хімічні та лазерні. Вони дозволяють скорегувати пігментацію, в тому числі і вікову, але при цьому вимагають тривалого відновного періоду. Найголовніше обмеження - проводити їх можна виключно восени і взимку. Вплив UV-променів на шкіру після пілінгу призводить до посилення пігментації і тим самим зводить нанівець весь ефект. Тому не прагніть "по гарячих слідах" відбілити шкіру до ідеального стану. Максимум, що дозволено влітку, - доглядають і декоративні засоби з невисоким вмістом фруктових кислот.