Насправді варіантів маса, вибрала найактуальніші. У теплі травневі дні хочеться насолодитися чудовою погодою. Значить, потрібно вибирати проведення часу на свіжому повітрі.


бажає всім веселих вихідних

1. Фестиваль морозива
Маленькі і великі любителі морозива можуть відвести душу 18 травня на Хрещатику. Саме там з 9 до 20:00 буде проходити фестиваль морозива. Організатори обіцяють насичену розважальну програму: виступи колективів художнього мистецтва, літературні експозиції на європейську тематику, фотовиставки, вікторини, конкурси та багато іншого. Буде не тільки смачно, але і весело!
2. Фестиваль Писанки
Подія стартувало ще 2 травня в сквері Івана Франка. Але 18 і 25 травня в рамках фестивалю проходитиме гра Великодній крашанкабол для дітей віком від 6 до 12 років. Наскільки захоплюючим буде захід - можеш перевірити на своїй дитині.
3. Зоопарк
Більшості дітей подобається відвідувати зоопарк, особливо, якщо їм дозволять поласувати морозивом і погодувати тварин.


Якщо ти морально готова до цього, відправляйтеся в зоопарк.
4. Океанаріум
На вихідних відвідати це чудо можна з 10:00 до 20:00. Тебе і твоєї дитини чекає велика експозиція морських акваріумів, головною родзинкою яких є підводний тунель. Всередині тунелю кожен бажаючий може своїми очима побачити життя морських обітателей.Также можна буде подивитися, як годують з рук морських мешканців. Вхід на вихідні коштує 90 гривень для дорослих і 45 гривень для дітей.

5. Цирк

Програма обіцяє бути цікавою. Чудеса на сцені будуть творити леви, лисиці, кавказькі вівчарки і кішки, акробати, гімнасти, жонглери і, звичайно, клоуни. У суботу вистава починається о 17:00, у неділю о 13:00.

І не забувай, що 18 травня Міжнародний день музеїв. Якщо є бажання, в цей день можна відвідати будь-який музей безкоштовно. А якщо хочеться більше часу провести на свіжому повітрі - вирушайте в Пирогово.