У зимовий період, з настанням холодів ми змушені ховати наше надбання під шапку. Як залишитися такою ж привабливою при знятті головного убору, як можна вберегти свою зачіску, щоб твоя укладання виглядала настільки ж ефектно.
Головний убір додасть твоєму стилю завершеність/shutterrstock

Для любительок прогулюватися морозними вечорами без шапки, варто відзначити, що через 3 хвилини настає процес охолодження голови, внаслідок якого звужуються кровоносні судини голови, а це в свою чергу уповільнює живлення волосся і веде до їхнього випадання.

Крім того, волосся стає вкрай ламкими і млявими. Тому, без головного убору просто не обійтися: він не тільки захищає нашу голову і волосся, але також надає зимового стилю якусь завершеність.

А, для того щоб завжди займати трон королеви, позбувшись від пом'ятих, скуйовджених і наелектризованих волосся, слід враховувати основні правила:

Перед тим, як вийти з дому, не рекомендується надягати шапку на вологе волосся.


Головний убір притискає такі пасма, а якщо нанести на вологе волосся лак або пінку - волосся точно будуть нагадувати ефект шолома. Волосся необхідно мити за дві години до виходу на вулицю, щоб вони встигли просохнути природним шляхом. Бажано обернути голову на 20 хвилин в рушник, після чого розчесати, щоб відразу не заподіяти шкоди волоссю.