равила чаювання американців.
Спробуйте хоча б потроху все, що пропонується під час чаю/annkroeker.files.wordpress.com

Директор Школи протоколу Вашингтона Дороті Джонсон опублікувала в 1998 р спеціальну книгу-посібник "Чай і етикет", в якій викладає важливі, як вона вважає, для американців правила поведінки на прийом-чаї.

Ось деякі правила:

- Подану на прийомі чашку з чаєм слід тримати, досить високо, щоб відстань між чашкою і блюдцем було не надто велике, коли ви чашку підносите до рота.

- Якщо ви стоїте, не піднімайте чашку зі столу без блюдця.

- Чи не стукайте ложкою по чашці, розмішуючи чай; не залишайте ложку в чашці і кладіть ложку на блюдце з дальньої від вас боку ручкою - до ручки чашки.

- Після того як ви попили чай, не кладіть використані чайні предмети і серветку на стіл, де подають чай або де стоять частування.

- Якщо у вас в одній руці тарілка з частуваннями, а в інший чай, знайдіть місце, щоб сісти поруч зі столиком, і чаї поставте на столик, а тарілку з частуваннями тримайте над колінами; коли станете пити чай, поставте цю тарілку на стіл чи на коліна.

- Якщо чай пролився з чашки на блюдце, промокніть його паперовою серветкою і підшукайте відповідне місце, куди викинути мокру серветку.

- Серветка, коли сидите, повинна бути на колінах; рот серветкою промокайте, але не тріть, не витирайте ніс.

- Якщо вибрали чай з лимоном (це повинен бути кружечок, а не скибочку), покладіть в чай спочатку цукор, а потім лимон, оскільки лимон в чаї стримує розчинення цукру; не тисніть ложкою лимон в чашці і не виймайте його з чашки.

- Чи не дивуйтеся додавати молоко в чай, а не навпаки: це дозволить вам оцінити перш фортеця чаю (тут американський протокол входить в кричущу суперечність з англійською традицією !).