Чи хороший чай в пакетиках разової заварки?
Чайніе пакетики/Martha Stewart

Прообразом чайних пакетиків послужили зразки чаю в мішечках з мусліну, які пропонував покупцям в Нью-Йорку торговець Том Салліван на початку XX ст. У наш час ці пакетики виготовляють здебільшого з матеріалів, що дозволяють чаю повніше екстрагуватися і при цьому не псувати його смак.

Процес пакетування здійснюється спеціальними машинами, які здатні в процесі виробництва достатньо добре зберігати якісні показники фасованого чайного продукту . Збереженню якості сприяє і те, що самі фільтри-пакетики великі; відомі фірми тут же запаюють їх в індивідуальні конвертики. Отже, після розтину обший упаковки кожен з пакетиків залишається в герметичній індивідуальній упаковці, яка продовжує оберігати його від впливу зовнішнього середовища.

У пакетики фасують чай градації "висівка".


Ці дрібні шматочки чайного листа при заварюванні швидко віддають в настій всі свої цінні властивості. Але зазвичай на виготовлення чайних пакетиків, нехай навіть помешения в елегантні упаковки, йде висівка чаю невисоких сортів. Зокрема, такі популярні серед американців чайні пакетики наповнені здебільшого Висів рядових сортів аргентинського чаю. Лише знатні англійські фірми готують під свої бренди пакетики з чаєм цілком високих сортів.

При всьому цьому як в практичною Америці, так і в манірною Англії зараз до 90% всього чаю вживається в пакетиках. Фільтри-пакетики вже міцно увійшли в наше повсякденне життя, коли час ми економимо на всьому і, на жаль, - на приготуванні собі чашки хорошого чаю. У практичному плані для виконання різних чайних рецептів краще користуватися листовими і гранульованими чаями, а не пакетиками.

Чай дуже корисний