Дурна фраза, неприємна зустріч, критичний погляд - замість того, щоб відразу забути їх, ми по кілька годин тримаємо в голові ці негативні моменти. А позитивні моменти нашого життя заслуговують більше уваги.
Навчися насолоджуватися життям

Щодня з нами відбувається щось приємне, але ми цього не помічаємо. Ось кілька вправ, які рекомендує німецький психотерапевт Барбара Наб для того, щоб допомогти Вам знаходити в житті несподівані моменти радості.
Вправа 1
Аналізуй весь тиждень кожен день: Що цей день приніс нового? Що принесло мені користь? З якими новими людьми я познайомилася? Навіть якщо це був тільки випадковий контакт з цікавим чоловіком. Краще залишати в пам'яті позитивні моменти. Між іншим, ти також навчишся бачити красу миті в майбутньому значно швидше.
Вправа 2
Забудь про турботи і розчарування, відсунь їх на другий план, якщо кінець виснажливого дня вже настав.


Ляж на тверду поверхню, так як прямий хребет дозволить зробити твоє дихання легким. Вважай вдихи або видихи, в той час як твій погляд залишається зафіксований на певному предметі. Мета медитації полягає в тому, щоб сконцентруватися на новому об'єкті і забути про старе.
Вправа 3
Виділи час, щоб просто розслабитися в будні. Якщо ти владешь музичним інструментом, дозволь звуку звучати, а ти уважно слухай, як він затихає. Або також вслухайся в приємну музику.
Концентруйся час від часу на суті, уважність сприяє всім сферам життя. Коли ти навчишся помічати маленькі, несподівані моменти щастя, ти поступово зрозумієш, що життя занадто цінна, щоб затримуватися на негативних емоціях.