Не всі батьки можуть найняти для своєї дитини няню. Але чи так це потрібно, якщо існують дитячі сади, з усіма своїми плюсами і мінусами?
Дитячий садок - вчить жити дитини в колективі
І якби мінусів було набагато більше, то цей інститут виховання давно б зник з нашого життя. Звичайно, в дитячому садку вихователь не може приділити дитині так багато уваги, як персональна няня, але вихователь виконує одну з найважливіших функцій, він вчить жити дитини в колективі, чим значно полегшує його перебування в уже більш відповідальному закладі - школі.

Непідготовлений , саме з цієї точки зору, маленька людина буде змушений адаптуватися до іншого життя, не маючи ні яких навичок, а діти швидко розуміють, що їхній товариш не пройшов "уроки життя" в дитячому садку, а значить, може залишитися одинаком і шкільному колективі.

Таке положення негативно позначається як на емоційному, так і на фізичному стані дитини. Його намагаються виключати з групових ігор, які трапляються або на уроках фізкультури, або на якихось змаганнях.

Зараз у багатьох школах є хокейні майданчики, тенісні корти, дитячі батути, тому діти активно займаються спортом, почавши заняття ще в дитячому садку.


До речі, дуже часто, ядро будь-якого першого класу становить підготовча група дитячого садка, яка сформувалася ще років з трьох.

Ці хлопці знають один одного можна сказати з пелюшок, вміють ділитися своїми улюбленими речами, навіть якщо це довгоочікувана іграшка робот, подарована батьками або який-небудь збірник мультфільмів на диску.

Буває так, що дружба, яка зав'язалася в дитячому садку, продовжується і в дорослому житті. Ось і потрібно батькам, подолавши свої страхи, подумати не про себе, наскільки їм буде спокійніше і легше, якщо дитина буде вдома з нянею, а про нього, як про особистість, яка, повинна з раннього віку навчитися співіснувати серед собі подібних.

Він не повинен відчувати себе єдиним і неповторним, хоча зрозуміло, що для тата і мами він тільки такий. Дитячий садок навчить дитину багатьом корисним навичкам, які, геть, будуть відсутні при домашньому вихованні.